Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenre helyeselnem kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenre helyeselnem kellene amit a pasim mond?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy ő nem szól bele mit csinálok, de ő tanácsol nekem bizonyos dolgokat. Ha nem ettem mondja hogy egyek például. Vagy hogy öltözzek fel jól, meg ne fázzak. Egyszer előfordult hogy elköszönéskor nem írtam hogy szeretem, erre azt írta hogy kib*****ttul nem vagyok képes neki írni azt hogy szeretem. Volt olyan, hogy mondott valamit, annyit mondtam, hogy ok, erre mondja hogy azt kellett volna mondanom, hogy igen szívem.
2018. nov. 1. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Egy idióta barom, olyan mint az exfeleségem volt...
2018. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Miből gondolod, hogy helyeselned kéne? Mert ő azt mondja? Ha nekem próbálná megmondani a pasim, hogy mikor egyek, és hogy öltözzek föl, repülne is a p_csába, és örülhetne ha még épségben.
2018. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Ez valóban egy idióta barom.
2018. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Miért teszed fel naponta kétszer ugyan azt a kérdést ?

32/f

2018. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lady Beth ***** válasza:
100%
Ez tenyleg nem normális. Mondd meg neki hogy fejezze be vagy fel is út le is út.
2018. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Mindeb alkalommal ugyanazokat a válasozkat kapod. Nem unod még?
2018. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
igen! hiszen a tulajdona vagy.... omg
2018. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tisztara mint az exem...igazi s.ggarc,te sem fogod sokaig birni, nem felek tole
2018. nov. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki ezt az idiótát !
2018. nov. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!