Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a témában miért az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a témában miért az a válasz mindenre, hogy szakíts?

Figyelt kérdés
Szakíts, biztos megcsal, és hasonló kedves válaszok, bármilyen kis nézeteltérés miatt. Miért?

2018. aug. 6. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Szakíts, szerintem megcsal.
2018. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért itt nem kis nézeteltérések szoktak lenni..
2018. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Aki a problémáját felmerülése idején szakítással oldotta meg, annak van most ideje a gép előtt ülni, és szakítást tanácsolni. Aki dolgozott magán és a kapcsolatán, h a problémája rendbe jöjjön, az most a párjával tölti az idő, és nem a gép előtt. Ergó nem tudja azt tanácsolni, hogy küzdj, mert épp az offline életét éli.


Ennyi.

2018. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra panaszkodik a kérdező hogy rossz a kapcsolata, akkor mi mit mondjunk? Maradjon egy rossz kapcsolatba?
2018. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

#3

Az ókori Görögországban Szókratészt nagy becsben tartották tudása miatt. Egy nap egy ismerősével futott össze az utcán, aki azt mondta:

– Szókratész, akarod tudni, hogy mit hallottam a legjobb barátodról?

– Várj egy pillanatot! – válaszolt Szókratész. – Mielőtt bármit mondanál, szeretném ha megfelelnél három kérdésre. Ezt hívják a tripla szűrőnek. Az első szűrő az Igazság. Teljesen megbizonyosodtál arról, hogy amit mondani akarsz igaz?

– Nem. – válaszolta az ember. – Éppenséggel csak hallottam róla, és…

– Rendben, szóval nem igazán vagy biztos benne, hogy igaz-e vagy nem. Most próbáljuk meg a második szűrőt, a Jóság szűrőjét: az, amit mondani akarsz a barátomról, valami jó dolog?

– Nem, épp ellenkezőleg…

– Szóval – folytatta Szókratész – valami rosszat akarsz mondani róla, de nem vagy benne biztos, hogy igaz. Semmi baj, a harmadik szűrő még vissza van: a Hasznosság. Amit mondani akarsz a barátomról, az hasznos lesz nekem?

– Nem igazán.

– Nos – vonta le a következtetést Szókratész – ha mondani akarsz nekem valamit, ami nem igaz, nem jó és nem is hasznos, miért mondanád el egyáltalán?

Ezért volt Szókratész egy nagyszerű filozófus és ezért tartották igen nagy becsben.

És ezért nem jött rá soha, hogy a legjobb barátja a feleségét dugja.


A valaszod, kb ezzel a viccel ert fel. Vannak dolgok amiket sajnos nem lehet megoldani, akar mennyire probalja az ember.

2018. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 próbálokkedveslenni ***** válasza:
89%

#5 - gyűlölöm ezt a viccet


"Amit mondani akarsz a barátomról, az hasznos lesz nekem?

– Nem igazán."


Már hogy a f_szba ne lenne hasznos megtudnom azt, hogy dugja az asszonyt?

2018. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert legtöbben súlyos, hosszan fennálló problémákkal jönnek ide. Senki nem jön ide olyan problémákkal, hogy "uhh a párom a héten már másodjára nem hajtotta le a wc ülőkét :/" hanem általában hosszan fennálló, lelkileg megterhelő problémájuk van.

És még ilyenkor sem az a legelterjedtebb válasz, hogy "szakíts" hanem az, hogy "próbáltad már megbeszélni vele?". Ha a válasz az, hogy igen, és nem változott semmi, általában utána szokták azt tanácsolni egyértelműen, hogy szakíts. Nem tudom, hogy miért baj azt tanácsolni, hogy az ember ne ragaszkodjon valami sz.a.rhoz, ami csak az életét keseríti.

2018. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mert ide legtöbb esetben ilyen kérdésekkel jönnek az emberek, azért!


Kevesen keresnek megoldást. Inkább csak egy kis löket kell nekik , hogy igen tedd vagy ne tedd.

2018. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A múltkor azért mondták egy lánynak, hogy szakítson, mert nem ugyanolyan filmeket szeretnek és kérdezte, hogy ez baj e..

Valaki állítólag a Columbo miatt ment szét a párjától :D

2018. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem is írták már, hogy számítsak, mert a barátom csámcsog...
2018. aug. 6. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!