Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok ha a párotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés
Hajnalban ő picit spiccesen jött haza bulizásból és elalvás előtt témába került egy csaj, legalábbis csak a neve, akiről amúgy is tudom, h az exe. Elkezdte mondani, h "egy jó volt abban a nőben, h orálisan ő volt a top1". Picit vissza is kérdeztem, h tényleg így gondolja-e, hiszen eddig ezt pont nekem szokta mondani 😂 De megismételte ugyanezt, szóval nem nyelvbotlás volt. Én "tudok veszíteni", és elfogadok véleményeket, de valamiért azért mégis bánt a dolog... Elhallgathatta volna inkább... Picit ramatyul érzem magam, az alacsony szintű önbizalmamnak sem tett jót. Vagy csak túlreagálás az egész? :/
2018. nov. 3. 08:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9. Remélem érted, h nekem ezzel nem volt bajom, h volt benne alkohol. Ez miatt picit sem haragszom rá mert szerintem igenis kellenek a görbe esték. Mindenképpen megbeszélem vele, de a bocsánaton kívül mást nem tehet :)
2018. nov. 3. 09:24
 12/14 anonim ***** válasza:
Túlreagálod! Örülj, hlgy csak ennyi volt jó abban a nőben. Biztos van számtalan dolog, amiben viszont te vagy a jobb. Ne legyél telhetetlen.
2018. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
én nemtudom hogy lehet valaki olyan részeg, hogy nem emlékszik rá mi történt. Szerintem emlékszik rá, max tagadja ezzel az "indokkal". Ami történt, hogy az alkohol hatására a gátlások elhalványultak és lesz@rom stádiumba került. Minden más, hogy "nem emlékszem rá" kamu.
2018. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Emlékszik rá, beszéltünk is erről és állítólag ő ezzel csak piszkálódni akart... Bár szerintem nem, de ennyiben hagytam, nem feszegettem 😊
2018. nov. 3. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!