Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg személyiségzavaros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg személyiségzavaros lennék emiatt, férfiak?

Figyelt kérdés

Àtlagos, sàpadt,szürke egér kinèzetű, 27 èves nő vagyok.

A munkàm business casual öltözéket kívàn meg, a hètköznapokban is egyszerűen öltòzöm, kb szexi titkàrnő visszafogottabb verziója.

Szeretek csinos lenni. A munkàm soràn emberekkel foglalkozom, így alapból kedves vagyok mindenkivel.


Viszont, zenében, szórakozàsban a kemènyebb dolgokat szeretem, zene pl Katatonia, Ghost, Kiss, Bloodbath etc.. Szóval, gore, metal stb


Most, egyebeken kipattant, szakítós veszekedèskor megkaptam a tipikus, öltönyös- visszafogott exudvarlómtól, hogy ez nem normàlis, valami lelki beteg lehetek, hogy ilyesmik tetszenek.


Viszont a rockszcénàs ismerkedèseim soràn pedig azt kaptam meg, hogy nem vagyok elèg elhivatott.


WTF.

Nem èrtem, mièrt kellene az öltözèkemnek tükröznie a stílust, ami tetszik. Azt hittem, ezeket 16 èvesen kinövi mindenki.

Mièrt baj az, hogy nekem ez így kényelmes?


2018. nov. 3. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én is metalos vagyok. Soha nem öltöztem a rockercsirke stílusba, teljesen szolid nő vagyok és sosem volt gondom a párkapvsolataimban ez.
2018. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem para. De engem kerüljenek el a metálos nők. Nagyon rühellem a metált. Blues, rock, pop, funk, swing, jazz jön be.
2018. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Miért lennél az?


Munkahelyemen business casual, corporate elevator talk, és társai...


Otthon meg felgyűröm a bakancsom, és csinálok amit akarok. Nálunk a legtöbb ember otthon teljesen más, mint munkában, és emiatt senki nem tartanak személyiségzavarosnak.

2018. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Semmi személyiségzavaros nincs szerintem benned a fent leírtak alapján. Elkülöníted a munkahelyi etikettet és dress codeot a saját zenei ízlésedtől. Felnőttként ez a normális, nem pedig az, hogy 27 évesen valaki úgy néz ki mintha most szabadult volna egy koncertről.
2018. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Semmi gond veled! Nekem biztos bejönnél, legalább is így leírás alapján.

Punkrockot hallgatok, akár a legigénytelenebb bandáktól is, ettől függetlenül sosem öltöznék úgy mint a punkok. Főként sportosan szoktam, például túrázni szeretek és az utcán is főként túra cuccot hordok, mert nagyon kényelmes és szerintem jó cuccok. Főként a színesekből válogatok.

Mondjuk szoktak meghökkenni mikor valaki megtudja milyen zenét szeretek. :)

2018. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem gond, valahol le kell vezetni a feszkót.
2018. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

lányként mondom, hogy semmi baj sincs veled. sok olyan ember van, aki az öltöny vagy neadjisten orvosi köpeny alatt meg szenesre van tetoválva :P :) a munkaruha munkaruha, de amint én is leveszem ezt (nálunk egyenruha és védőfelszerelés van mondjuk kosztümök helyett), akkor onnantól én is punk leszek :)

amelyik férfinek ez gondot okoz, akkor inkább ott lesznek a gondok a kicsi fejében... :/

2018. nov. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szereted a Ghost-ot? Akkor tenyleg valami gond van :D


A viccet felreteve, nem kell, hogy mindenki szeresse a metalt, de nalam pl ez egy szuro, hogy mennyi nyitott a gondolkodasmodja. A metal zeneszek tehetseges, igazi zeneszek, evekig gyakorolnak es ahhoz, hogy ugy jatszon valaki ahhoz azert oda kell tenni magad.

A metal korok sokkal elfogadobbak mindenkivel szemben, altalaban.

Szoval ha valaki eliteli, hogy ez csak zaj es valami gond van velem, az rogton mehet a p-ba.


Ne torodj ezekkel. En pl az vagyok aki egy goth koncertre rozsaszin poloban megy, normal eletben metalos cuccokat hordok, metal koncertekre meg hippie ruhakban megyek.


De erre a Ghostra azert odafigyelnek a helyedben :D:D:D

2018. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mi a baj a Ghost-tal?:D
2018. nov. 11. 16:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Semmi :D Osszes haverom odaig volt ertuk, en valahogy sose ertettem, hogy miert.
2018. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!