Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más barátja is fotózgatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más barátja is fotózgatja magát meztelenül? Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

A barátom telefonjában találtam magáról meztelen képeket, álló f+sszal.

Nem turkáltam, a tegnapi bulifotókat akartam megnézni, de nem is ez a lényeg.

Nagyon kiakadtam rajta, sírtam. Kérdeztem kinek küldözgeti őket, azt mondta senkinek, szeret engem.

Kérdeztem, hogy akkor miért csinálja, azt válaszolta nem tudja, mert pasi, de megígéri, hogy nem fog több ilyen képet csinálni, mert meg akar tartani és hogy ha megcsalna, akkor jelszavazná a telefonját.

Szerintetek? Azt tudni kell, hogy önimádó és előttem is küldözgetett másnak képet a farkáról meg videót is. Most nem tudom mit csináljak, nem igazán bízok benne ezek után.



2018. júl. 27. 05:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy minden működik köztünk, mindig érezteti, hogy szeret, semmi nem utal rá, hogy megcsalna, de elbizonytalanodtam.
2018. júl. 27. 05:16
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Én csak azt nem értem, mi a fäsznak jöttél össze egy ilyen emberi hulladékkal.


Nő vagyok, de el nem tudom képzelni, hogy a fenébe nem volt kiábrándító már ez is:

önimádó és előttem is küldözgetett másnak képet a farkáról meg videót is


Nem hiszem, hogy megcsal amúgy. De attól még nem irigylem tőled... :DDD

2018. júl. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert amúgy tök normális. Bármilyen hihetetlen is.
2018. júl. 27. 05:53
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát sajnos azt kell mondjam a pasik akkor csinálnak ilyen képet ha küldözgetik vkinek.kiábrándító, én tuti dobnám.
2018. júl. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy megcsal, de valakivel ezt tervezgeti az biztos. Legalábbis ennyi infóból ez jön le :/
2018. júl. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Eleve nem normális ha valaki az álló farkáról képeket készít. Ha el is küldi másoknak az meg beteg.

Én a megcsalást már nem is mérlegelném, függetlenül attól lapátra tenném.

2018. júl. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti valakinek/valakiknek küldözgette. Nekem is volt ilyen exem, aki a p*csét fotózgatta. Ki is derült hogy nem a saját -örömére-. Lapátra is került.
2018. júl. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, lehet cukrozni a szärt, az attól még az marad.
2018. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, lehet önimádó, de olyan szinten, hogy magára izgul szerinted?


Persze többfélék vagyunk, de én nehezen tudom elképzelni, hogy saját magának fotózgassa az álló f*-aszát... Ezeket általában nem maguknak szokták fotózgatni az emberek, meg maszti közben sem tudom elképezlni, hogy "ahh, ezt meg kell örökítenem"... Perzse lehet ő ilyen egyszerűbb féle és örül amgának. :D


Azért légy nyitott szemmel.

2018. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Bírom mikor jönnek az ilyen kérdéseknék a "de amúgy normális" önáltató dumák... :D
2018. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!