Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baloldali és jobboldali...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baloldali és jobboldali gondolkozású emberek között működhet kapcsolat?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem pártokra gondolok hanem a két oldal különböző ideologiájára. Probléma lehet abból, hogy különböznek a nézeteik?
2018. nov. 5. 18:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen besorolást nehéz emberek között tenni, de fogjuk rá, hogy nálunk az egyikünk jobb- a másikunk baloldali. Működik, de egyikünk sem szélsőséges, vannak átfedések, sok mindenben hasonlóan gondolkodunk.
2018. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez összeegyeztethetetlen. Én legalábbis egy jobboldali nővel semmit sem tudnék elképzelni. Abszolút más világnézet, más értékrend. Hogy élhetnék együtt olyannal, akivel ilyen fontos kérdésekben nem tudunk együtt érteni? És biztos vagyok benne, hogy fordítva is így érezné.
2018. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

Ezt komolyan megkérdezted?

Ez kb olyan mintha te az almát a párod a banánt szeretné. Nem ezen áll vagy bukik.

2018. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
En angliaban a jobb oldalon is tudok vezetni igy szerintem mind1 melyik oldalon ulok.
2018. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom, én azért megnézném azt a (baloldali) nőt, aki hónap elején ránéz a bankszámlára és megszólal: “Drágám, túl sok pénzt keresel, miközben annyi szegény ember van. Meg kéne emelni az adóidat, újra kéne osztani a vagyont!”

Már ha jobb- és baloldal alatt az eredeti jelentést értjük, nem azt, hogy lázadozó neonácik vagy molotov-koktélt dobáló antifa-tagok

2018. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Milyen értelemben jobboldali-baloldali?


Én kultúrálisan 'baloldalinak' számítok, mert mindenkit úgy fogadok el, ahogy van, nem ítélkezem az alapján, h ki milyen származású,vallású,nemzetiségű,identitású.


Gazdasági szempontból viszont teljesen jobboldali, piacpárti vagyok, és az az elvem, h az állam minél kisebb mértékben szóljon bele az emberek életébe, legyen olcsó állam, minél kevesebb adó. Nem kell annyi segélyt osztogatni a semmirekellőknek.


Amúgy voltam már együtt olyan csajjal, aki teljesen másképp gondolkodott és működött a kapcsolatunk, nem emiatt mentünk szét.

2018. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6-os, nem tudom, te merre laksz, hol élsz, de nálunk (Magyarország) úgy vettem észre, pont veled ellentétesen gondolkodnak az emberek, főleg az idősebbek. Ha itt élsz, nem lehet könnyű.
2018. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7es, szerinted szamit ki mit gondol ?
2018. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8-as, aki egy kicsit is szociális lény, az, még ha nem is mások szemén keresztül méri magát, azért megérzi, ha körülötte mindenki másképp gondolkodik.
2018. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Bár tudom, ezen az oldalon mindenki befordult remete.
2018. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!