Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baloldali és jobboldali...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baloldali és jobboldali gondolkozású emberek között működhet kapcsolat?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem pártokra gondolok hanem a két oldal különböző ideologiájára. Probléma lehet abból, hogy különböznek a nézeteik?
2018. nov. 5. 18:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ha határozott, erős véleményük van ezekről a dolgokról, akkor nem valószínű, viszont ilyen félig-meddig centristáknál simán működhet a dolog.
2018. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
26%

6#üdv a nácik klubjában :D

egy hasonló illiberális féregtől... :D


Hasonló érték rendel és célkitűzéssel rendelkező EMBEREK KÖZÖTT MŰKÖDIK A KAPCSOLAT.


Viszont sajnos zombi invázió van... :(

Elég körbe nézni...444,24,888,fbét inkább nem is mondom...olvasd a kommenteket és elszörnyülködsz..És ami a legdurvább ezeket ki engedik az utcára..lásd tüntikék.

A kedvencem az volt mikor az egyik csapat tüntetett h szar a rendszer a másik csapat felvonult h milyen jó a rendszer.

4évente lehet választani h melyik semmirekellő kerüljön közelebb a húsos fazékhoz.Ez eddig oké de ha nem az én általam választott nyer akkor miért megy a lázadás?Lassan olyan lesz a politika mint valami valóságshow...kiszavazunk beszavazunk azt ha jók leszünk kapunk egy kis vasutat vagy stadiont...esetleg egy autó pályát egy olyan országba ahova max deviza hitelből mehetsz nyaralni amit életed végéig fizethetsz vissza.

Na jó azért vannak különbségek vannak romlások és javulások..ennyire nem egyszerű a történet de EZÉRT KOMOLYAN VESZEKEDNI csak a ZOMBIK SZOKTAK.Nem a te szavazatod fogja a kormányt megbuktatni vagy megnyerni.

Sőt ha holnap megdöntik a kormányt se lesz jobb semmi.Ezek baromi hosszú folyamatok.Szóval nálam akinek ennyire fontos ,h hova kerül az X az mehet a levesbe.Még akkor is ha épp oda rakta ahova én... :) ZOMBIK NEM KELLENEK.

2018. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ja jo.

Nekem fel se tunik. Nem tudom mi a jobb meg a bal, annyit tudok aki dolgozni akar dolgozzon, ha nem dolgozik vallalja a vele jaro hatranyokat is.

Segely ilyesmi felesleges.

Nem zavar mas nep, bar igaz 350e volt a beugro hogy a kislanyom olyan ovodaba jarhasson ahol 1 tezsviir sincs. :)

De igazabol hidegen hagy.


Ha meg valaki meleg, hideg, az hidegen hagy o dolga, mit foglalkozzak vele.


Kb ennyi, igy tulkeppen fel se tunik ha mas mashogy gondolja mert nem erdekel :))

2018. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.


Hát igen, nem könnyű, én már megszoktam, h körülöttem mindenki másképp gondolkodik, így azt is,h ez a párkapcsolatban is így van. Szerencsére a lányok többségét nem érdekli a politika.

2018. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

A bal- és jobboldal idejétmúlt fogalmak, és manapság sokan helytelenül használják. Baloldalinak nevezik a liberális, internacionalista, multikultis beállítottságú embereket, míg jobboldalinak a hazaszerető, konzervatív embereket.

Én utóbbi csoportba tartozom, és nem hiszem, hogy összejönnék egy liberális lánnyal. Nem elsősorban a politika miatt, hanem mert valószínűleg nagyon különbözik a gondolkodásunk és nem értenénk meg egymást. Ettől függetlenül szóba állok, sőt barátkozok is liberálisokkal, de párként nem tudnám őket elképzelni.

2018. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem működik. Teljesen más erkölcsi értékrenddel nem működik hosszútávon egy kapcsolat. Jobboldali nőként eszemben sincs balos férfiakat számításba venni.
2018. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%

Kezdjük ott, hogy a hazaszeretet és másokkal okénak lenni miért zárja ki egymást?

Én, aki 5 év után hazajöttem külföldről szerintem jobban szeretem a hazámat, mint sokan, akik verik a mellüket, hogy mekkora magyarok.

Tételezzük fel, hogy összejönnék egy ilyen sráccal vagy lánnyal (már ez kizáró lenne sok jobbosnál, hogy nekem mindkettő opció) és olyanokon lennénk köztünk zökkenők, ami nekem az életem, ahogy eszek, ahogy szórakozok. Mert nem hiszem, hogy zellert mártogatna humuszba velem reggel feminista graphic noveleket lapozgatva, miután előző este akár még szívtunk is volna.

Én találtam olyat, akinek ez nem hogy oké, ő is szereti, engem is, én is őt. Nem vagyunk radikálisak, de annyi féle klassz embert ismerek, hogy tényleg nem tudok beállni egy olyan mögé, ami mondjuk egy kalap alá vesz minden muszlim vallásút. Persze, akik nem vesznek semmibe, mert fehér nő vagyok, nem szeretem őket, de az egyik legjobb török barátnőmért (és a baklavájáért) odavagyok. Mert emberfüggő. A barátom is magyar férfi, teljes szívemből szeretem, holott pl. Orbán Viktor is magyar férfi, de nem fájna a szívem, ha nem lenne.

21L

2018. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%

Na a bolsevik komcsi meg a náci fasiszta össze akar vegyesedni😂

Akkor a gyerek meg a kettő keveréke lesz?🤔

4 évente meg szakítotok vagy mi?

2018. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én először úgy értelmeztem a kérdést, hogy jobb vagy Bal agyféltekével gondolkodnak, vagyis az eszük vagy inkább az érzelmeik vezérlik őket. Ebben az esetben jól kiegészíthetik egymást. Ha politikailag nézzük, akkor attól függ, hogy mennyire szélsőségesen jobb vagy baloldaliak, és hogy hajlandóak-e meghallgatni más véleményt is. Ha nagyon radikálisak és csőlátásúak mindketten, akkor nem fog működni a kapcsolat.
2018. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
En liberalisnak vallom magam, es eszem agaban sincs osszejonni egy konvervativval. Egyszeruen mashogy latjuk a vilagot mas az ertekrend. En tamogatom az abortuszt, meleghazassagot, a tudatos gyermekmentesseget, nem vagyok vallasos, stbstb. igy meg eleg nehez lenne egy konzervativ felfogasu emberrel kapcsolatban lenni.
2018. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!