Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Titeket érdekel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket érdekel hogy a nő előtettek hány férfival volt?

Figyelt kérdés

Mármint szexuálisan? Mi számít soknak? 30 éves vagyok és eddig 10 férfival volt szexuális kapcsolatom. Ez soknak számít?

30/N


2018. nov. 6. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Néha jobb nem tudni :)

De sokan úgy is letagadják. Általában a dupláját veszem annak amit mondanak.


Igazából 1 dolog miatt szeretem csak tudni, és leginkább azt szeretem tudni, mármint feltéve ha elmondja, hogy milyen emberekkel....úgymond egészséges és tiszta emberekkel e....

2018. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Engem speciál nem érdekelne mert inkább a jelen a fontos és az hogy velem jó erezze magát!

Amúgy meg szerintem a 10ff.-i teljesen átlagos!

2018. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Azért az se mindegy, hogy kivel - volt olyan haverom, aki haza vitte bemutatni a barátnőjét, és kiderült, hogy az apja már ismeri... :)
2018. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Valamilyen szempontból érdekel, de engem egyáltalán nem befolyásol az ilyesmi. Teljesen tisztába vagyok azzal, hogy nem ez határozza meg, hogy ki milyen ember.


Én nem tudom, hogy mi számít soknak, de azt tudom, hogy egy nő sem lesz kevesebb attól, mert 10 férfival volt már együtt. (és több sem.) Bár ez a férfiakra is ugyan úgy igaz.

2018. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Amennyit mond,meg kell szorozni tízel.
2018. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Csak ha extrém számról van szó, mondjuk ha csak 1 férfival volt, vagy mondjuk 30-nál többel. Az része annak, hogy a nő kicsoda, hogy a partnerei száma a normál tartományba esik-e.
2018. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Ami volt az már „Történelem" és senki ne a múlt alapján ítélje el a másikat!
2018. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem érdekel. Azt úgyis ismerettség alapján döntöm el, hogy megbízható-e.
2018. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennek nincs kihatása a közös életünkre, akkor nem érdekel. Soha egyetlen partneremtől sem kérdeztem meg, de nem is nagyon szoktam rá válaszolni. Az a nő aki fűvel fával lefeküdt egyetem alatt még lehet jó anya 10 évvel később, az előítéletek nem sokat érnek. Én is nagyon csapongó életet éltem 30 éves koromig de utána lehiggadtam és kezdem értékelni a jó és kiszámítható kapcsolatokat. Már nem a mennyiséget keresem hanem a minőséget és csak akkor váltok bármilyen használati tárgyat ha meggyőznek hogy van értelme. Amíg nem csalódom valamiben vagy valakiben addig ragaszkodom hozzá.
2018. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen érdekel,de nem ez a lényeg.Szerintem átlagos szàm.
2018. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!