Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján mennyire érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján mennyire érezhet többet irántam a kollégám?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kerültem új helyre, és az egyik kollégám kicsit megkavarja a gondoltaimat mostanában.

Heti 5-6 órát együtt dolgozunk.

Igazából rendkívül törődőnek tűnik, mindig próbált segíteni az elmúlt egy napban is, hogy felvegyem a fordulatszámot ,és a helyi sajátosságokat, elvárásokat is segít megismerni. Este is bátran fordulhattam hozzá, és ,,lelkiztünk" 20 percet az egyik munkahelyi problémámmal kapcsolatban, és ígérte, hogy mivel így aznap már nem tudjuk megoldani, segít másnap.

Vagy kétszer már biztosan elhangzott a szájából, hogy rá mindig számíthatok, és mindig itt van és lesz is nekem. Na meg, hogy nyugodtan keressem nem munkával kapcsolatban is.

A szemkontaktust nem mindig tartja, vagy nem veszi fel olykor, ha épp beszélgetünk. A hátam párszor megérintette, de az amolyan semleges terület, szóval nem tudom. Viszont el nem tudom mondani mennyire élvezem vele a közös munkát. Nagyon jól tudunk haladni a feladatainkkal, rendkívül eggyütérző, emberséges és nagy tudású, és rendkívül tisztelem is azért, amilyen szeretettel végzi a munkáját (ugyanaz a végezettségünk) és hasonló elveket, értékeket vallok magam is, így óhatatlanul kialakult egyfajta szimpátia, vonzalom az irányába.


Tudom házi nyúlra nem lövünk, csak annyira nem számítottam erre, hogy a munkahelyi életem "nyugalmát" megborítja egy ilyen eset. Hosszabb távon tervezek és ő évekig tervez ezen a helyen dolgozni. Bizonyára minden eshetőségben munkakapcsolatban lennénk. Ezért érzem iszonyat kockázatosnak, így valahogy próbálom eltemetni magamban ezeket az érzéseket. Mi az a határ/ akár időintervallum, ami után érdemes lépni, és közeledni talán a másik felé ,vagy elfogadni- viszonozni a közeledését?

Harminc körül vagyunk mindketten.


2018. nov. 8. 19:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy ilyen részletességgel megosztottad a tapasztalatod. (Sajnos nem tudom, ki pontozgat le mindenkit, mindenesetre számomra rendkívül hasznos válasz volt a tiéd)


Igazából azért vagyok bizonytalan, mert bár az első pillanatoktól kezdve törődő volt és kedves, két hét után kihívott egy olyan félnapos másik telephelyi munkahelyi programra is, ahová nekem személy szerint mennem sem kellett volna (csak jó ,,buli" volt), viszont rákérdezett, hogy kimennék-e vele, és ezt követően elintézte, hogy mehessek én is.


Amúgy elég magabiztosnak tűnik, viszont mostanában kevésbé veszi fel a szemkontaktust. Inkább a netes felület az, ahol ezek a fent említett jobban megnyíló mondatok elhangzottak, élőben nem fogalmaz meg ilyeneket.


Amúgy szerelmes még én sem vagyok. Nálam hónapok mire kialakul, azonban úgy érzem vele kapcsolatban ki is alakulhat, ha már ilyen hatással van rám most. Szerelmesnek ő sem hiszem, hogy szerelmes, vonzódni

viszont vonzódik, azonban érdekes mert szexuális utalgatásai egyáltalán nincsenek. Amikor egyszer vagy kétszer épp kétértelműen fogalmaztam meg valamit, akkor nem kapcsolt vagy direkt vagy véletlen, nem tudom.

2018. nov. 9. 08:10
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is alakultak ki munkahelyi ismertségből kapcsolataim. A legutóbbi munkatársamba 2 hónap után szerettem bele.Én azt tanácsolom, ha komolyan gondolod beszélj bele, ne célozgass és ne keress jeleket mert azokat könnyű félreértelmezni. Az egyenes beszéd a legcélrevezetőbb. Sok csalódástól kíméli meg magát az ember. Ne éld bele jó előre magad mert lehet nem kölcsönös a vonzalom, de ezt csak úgy derítheted ki ha kommunikálni próbálsz vele. Ja és nem csak munkáról:)
2018. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szerintem belemagyarazod. Ha van onbizalma akkor minden uj kolleganak mondhatja, hogy lehet ra szamitani. Nalunk is ilyen indenki, hogy az uj kollegakat mindenhova hivjuk van aki felkarolja es segut neki beilleszkedni. Voltak akik kozott igy parkapcsolat is kialakult. Vilt amelyik rondan vegzodott es vilt amelyk tobbeves rendes kapcsolat volt.


Nekem ami nem szimpi ebben a tortenetben, hogy a hatadat tobbszor megerintette? En eleve nem erek hozza ellenkezo nemu munkatarshoz, es a hat az nekem eleg intim. Tul bizalmasnak tartom, ha egy ferfi munkatars a hatamhkz er. Mi vagyok en atkarolhato, simogathato nyuszika? Ilyen egyedul munkahelyi (tancos, ivos) buliban tortenhet meg.


A helyedben koncentralnek a munkara es mas munkatarsakkal is ismerkedesbe kezdenek, nehogy keson tudd meg, hogy mar sok no megvolt neki a cegnel vagy epp felesege van/volt vagy van baratnoje csak ezt neked nem reklamozza. (Tudom hihetetlen es ugyse lehet mist teged elijeszteni tole, de nalunk az egyik nos munkatars ceges bulikon ugy ranyomul neki tetszo nonemu lenyekre, mintha otthon csak kutyaja lenne, es abszolute nem emlegeti a feleseget csak teszi a szepet es elobb-utobb megkapja, amt akar, neki is maniaja a munka kapcsan elhivlak egy olyan helyre, ahova neked nem is kellene jonni, de kijarom neked dolog.)

Ha kibirsz még januar 8-ig egy nem osszegabalyodast, akkor addigra kiderulhet szamodra is hogy niylen ember valojaban. Addigra ugyanis elojohetek a hibai mind emberileg mind a munkaban. Ha meg akkor is minden tokeletes, akkor meg osszejottok ugyis.

2018. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
25%
Te egy problémás nő vagy, pszichiátriai eset. Remélem a férfi hamar rájön erre és kerülni fog téged.
2018. nov. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló egyetértek🤣
2018. nov. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Tisztelt Kérdező!


Ha úgy látod, hogy egyedül nagyon nem boldogulsz a témával, fordulhatsz nyugodtan akár pszichológushoz (bölcsészhez) is ("pszichiáterhez" NE!)


Jó Szívvel inkább Egyházi Tisztségviselőt ajánlanék (pap vagy lelkész - esetleg HÁZASSÁGI TANÁCSADÓ SZAKEMBER..) Ahol hittant oktatnak, ott találhatók Ők is!


Ui: szabad megkérdezni, hogy mennyire vallásos családi háttérből származol?

2018. nov. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat.


Sajnos egy ártatlan kérdés alapján ítélkeztek. Nyilván meg van az oka annak, hogy kiírtam a kérdést. Hosszú idő óta ő az első, akivel kapcsolatban ilyen érzéseim vannak, és mindig is vallottam, hogy házi nyúlra nem lövünk, ezért vettem a bátorságot és kiírtam a történetet, hogy akinek kedve/energiája van megoszthatja tapasztalatait ezzel kapcsolatban. Ha nem tetszik, nem érdekel a kérdés görgess tovább elegánsan, de ha neked ez okoz örömet, hogy osztod a népet ezerrel netes felület, csak rajta:)

Ez volt az első, hogy ilyen párkapcsolati jellegű témával jöttem erre az oldalra.

Annak is megvan az oka, hogy privátban válaszoltam, ugyanis a "nicknevem" elég egyértelművé tette volna a személyemet, ha a másikba botlottam volna bele. És ezt a hirtelen kitárulkozást mindenképp el akartam kerülni.Azonban aki privátban megkeresett azt éreztem, hogy gyötrődik amiatt, hogy egy bizonyos nő vagyok-e az életéből, ezért nyugtattam meg, hogy nem én vagyok az a személy. A jóindulat motivált, ha ez bűn, elnézést érte.


Még egyszer köszönöm a válaszokat azoknak akik jó szándékkal írtak.

2018. nov. 11. 07:49
 18/21 A kérdező kommentje:
*netes felületen
2018. nov. 11. 07:50
 19/21 anonim ***** válasza:
fejlemények
febr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Még mindig együtt dolgozunk, de egész más szemmel látom őt:) Csélcsap, az ott dolgozó kolléganők nagy részét mint kiderült megdöntötte, akivel kapcsolata volt, azt pedig végig csalta. Elég sok dráma volt a munkahelyünkön ezek miatt. Volt kolléganő, aki rosszul viselte, hogy hülyét csinált belőle. Szerencsére mi nem sodródtunk össze, nem nekem való férfi. Szakmailag tisztelem őt, jól tudunk összedolgozni, de kb ennyi. Végül megnősült amúgy, gyerek is született és én pedig egész más értékrendű férfival vagyok boldog.
febr. 4. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!