Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok erre? 22F 22N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok erre? 22F 22N

Figyelt kérdés
Sziasztok, barátnőmmel együtt lakunk. A szülei kicsit messze laknak 150km re kb. Az anyósom azt mondta a barátnőmnek hogy látogassa meg őket minden hónapban. De hogy én ne menjek. (Nem vagyunk jóba a barátnőm anyjával) Nekem viszont nem tetszik az ötlet hogy minden hónapban el menjen a barátnőm. Nem tiltom a barátnőm hogy ne lássa a szüleit. De egyedül utazni kicsit féltem. Másrészről úgy gondolom hogy mi vagyunk jelenleg egymásnak a család. És szerintem most erre kellene koncentrálnunk hogy építsük a saját kis jövőnket/családunkat. Elmondtam a barátnőmnek meg is értette viszont láttam rajta hogy kicsit bántja a dolog. Mondtam neki hogy lesz olyan hogy elmegyünk hozzájuk is de előbb tegyük helyre a mi dolgainkat is. És hogy minden hónapban menjünk azt nem szeretném.

2018. nov. 9. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy meggátolna bármiben az, ha 30 napból 1-2 napig nem lenne veled a barátnőd. Nem fog ez megakadályozni titeket semmiben sem. Az viszont nyilván nem szép, hogy ilyet mond az anyós és valahol melletted kellene, hogy álljon a barátnőd, ha fontos vagy neki, de fordított szempontból sem túl szép, hogy miattad kellene hanyagolnia a szüleit.. bár nyilván itt valahol az anyós is hibás.
2018. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. Nincs jogod tiltani ahogy nem jogos a lányával szemben az anyjának kitiltani a házából téged. Ezzel hogy két tűz közé szorítjátok szegényt csak megnyomorítjátok lelkileg. És az is tiltás ha nem mondod ki csak éreztette a nem tetszésed ocsárolod az anyját esetleg vitát kezdesz emiatt.

Attól hogy havi 1-2 napot otthon alszik a ti életeteknek nem lesz akadály és az embereknek szüksége van a szüleire.

Abban az egy esetben tartanám elfogadhatónak amit mondasz ha a te szüleihez is csak szökőévente mentek.

A havi egy alkalom teljesen jogos.

2018. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Én elmennék a lánnyal együtt és megmondanám az anyósnak, hogy a lánya már az enyém. Vagy velem utazgat haza vagy sehogy.
2018. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az anyós valóban szemét, viszont szerintem havi 2-3napot kibirsz a barátnőd nélkül. Nem a tulajdonod, ha menni akar hát elmegy.
2018. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez nem ilyen egyszerű. Leírom mi az ami nagyon zavar még. A barátnőm anyja a saját lánya helyett inkább választotta a jelenlegi hapsiját mint a saját lányát. Amikor a barátnőm segítségre szorult inkább még bele is rugót a saját anyja. Most bezzeg segíteni szeretne. De csak a szája jár neki hogy megváltozott. Mindenben engedélyt kell kérnie a palijatol ő pedig ha úgy dönt hogy nem akkor az anyjának ahhoz kell tartania magát. Szóval mikkor nem volt hova mennie a lánynak az anyja nem fogadta be mert a csávó azt mondta oda nem mehet. Pedig a ház az anyjáé. Mikkor még nem voltunk együtt a barátnőm egyedül lakot. De az anyja elnyomás alatt tartotta. Ő osztotta be a lány pénzét stb... Annak ellenére hogy külön háztartasba voltak. Az anyja egy kétszínű ember. A szemembe szidta a saját lányát lehordta mindennek. A hátam mögött a barátnőmnek meg azt mondta hogy én vagyok a szr szemét ember. Undorító!
2018. nov. 9. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem, de ez a barátnőd meccse. Neki kell ezt lejátszania, az ő anyja.
2018. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Sok a duma. Egyszerűen annyira birtokolni akarod, hogy nem bírod elengedni pár napra sem. Előbb utóbb megunja.
2018. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!