Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják egyesek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják egyesek, hogy van joguk beleszólni abba, hogy mit húz fel, mit eszik, mivel tölti a szabadidejét a párjuk?

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Majd ha a párod r|bncnak öltözik, pasizik vagy nőzik szabadidejében, akkor majd rájössz.
2018. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Azt nincs jogom megszabni mit tehet azt viszont van hogy mit tűrők/viselek el. Tehát én megmondhatom neki hogy ha.... azzal kockáztatja a kapcsolatunkat. Ezután ő dönti el mi mennyit ér hajlandó e kompromisszumot kötni.
2018. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

és kivel találkozik és mit vesz a pénzéből, és mit dolgozik és mennyit stbstbstb... egyetértek veled kérdező, borzasztó állapotok vannak ilyen téren a párkapcsolatokban... lassan ez a típusú elnyomó kapcsolat lesz standard... és ez borzasztó elszomorító, hiszen szerintem egy ilyen elnyomó kapcsolatban nem lehet senki boldog, hanem iszonyú stresszes lesz attól, hogy nem tud megfelelni az elvárásoknak... aztán az elvárások miatt előbb vagy utóbb hazudni kényszerül, aztán már a hazugságok miatt is stresszelni fog és nem látja a kiutat az egészből...

borzasztó szomorú az ilyen szerintem...

2018. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne joguk beleszólni kedves kérdező! :D Utasítani, hogy mit vegyen fel a párjuk, na ahhoz nincs joguk. Ha valami olyan ruhát akar felvenni a barátnőm, ami nekem olyan "meh", azt hadd legyen jogom már megmondani, hogy nem tetszik, vagy hogy szerintem nem kellene :D ha mégis felveszi, attól nem fogom kevésbé szeretni. Olyat meg soha nem mondanék, hogy "ezt nehogy fel merd venni", vagy "márpedig te most ezt fogod hordani"

21F

2018. nov. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel együtt vagyunk, van jogom beleszólni a programjába - pl felszólítom, hogy szexeljünk. XD


Viccen kívül, tőlem azt csinál amit akar, amíg azzal nem bánt engem szándékosan.

2018. nov. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!