Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tepernek annyit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tepernek annyit a nőkért a pasik, amikor egyedül sokkal jobb lenni?

Figyelt kérdés

1. Azzal kavarok akivel akarok.

2. Nyugalomban élek, senki nem szól bele az életembe

3. Több pénzem marad magamra mintha barátnőm is lenne

4. Lelkileg nem használódok el, tiszta maradok

5. Ha úgy tartja kedvem nem fürdök 2 napig, és senki nem szól meg emiatt


2018. nov. 10. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

1.) ha téged inkább ez tesz boldoggá, mint egy párkapcsolat, akkor nincs min gondolkodnod.

2.) nekem van párom, mégis nyugalomban élek, senki nem szól bele az életembe

3.) én is azt hittem, milyen qrva jó dolog a sok pénz, míg egyszer el nem hagyott a szerelmem, rájöttem hogy b@s-hatom a sok pénzem

4.) egy egészséges párkapcsolatban nem használódsz el lelkileg, így feltételezem, neked inkább az a fő problémád, hogy nem volt még normális kapcsolatod - nincs mihez viszonyítanod.

5.) gusztustalan vagy :)

2018. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%

Sok férfi(van kivétel ,de sajnos van ilyen réteg ) azért akar annyira nőt , mert kell neki anyu pótlék aki főz mos takarít rá akit “vezetni irányítani tud mint egy kiskutyat” és ezt pénzel (ami a jutalom falat) jutalmazza

Ja hat és a napi szex miatt ami kötelező ha a Férfi csettint egyet mert ha nem kidob és keres más nőt, nem számít hogy a nőnek nincs kedve szexelni ha a nagy úr azt mondja legyen szex akkor lesz

Nőként gondolom azt hogy nincs szükségem férfira nem akarok kapcsolatot mert nyűg macera ami később monoton unalmas semmivé válik

Nem akarom hogy engem egy kapcsolatban egy férfi iranyitson vezessen , hogy ő álljon felettem én pedig az alárendelt

N24

2018. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hiába csattogsz első, nagyon kevés olyan lány van, akiért belemennék egy kapcsolatba.


Ha nagyon szórakoztató, intelligens, szexéhes, Laura Palmer külsejű fiatal lány lenne akkor talán. De még úgyse biztos.

2018. nov. 10. 22:54
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem csattogok én, kérdeztél és válaszoltam:D

Igazából úgysem kellesz senkinek, főleg nem egy olyan személynek, amilyet leírtál, így nincs miről beszélni.

Hitesd el magaddal, hogy jó lesz neked egyedül, és ne érdekeljen, hogy a férfiak miért tepernek a nőkért.

2018. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem. Te beböfögted ide hogy neked párod van és milyen csúcsszuper dolog ez.

Ez a kérdés a férfiaknak szól elsősorban, az érdekelne hogy ők miért tepernek a nőkért.

De nem bírjátok ki hogy ne toljátok mindenhová oda magatokat...

2018. nov. 10. 23:00
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
És ki mondta neked, hogy nő vagyok?
2018. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tök mindegy mi vagy, nem a kérdésre válaszolsz. Csak terelsz a kamu "boldog" párkapcsolatoddal.


Megvezetett, manipulált férfi vagy mint oly sokan.


Rabosított téged a punci.

2018. nov. 10. 23:05
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

5. Ha úgy tartja kedvem nem fürdök 2 napig, és senki nem szól meg emiatt


Hjaj. Látszik, hogy még nem laktál együtt senkivel, csak szüleiddel.

Volt olyan lakótársnőm, aki 3 napig sem fürdött.


Amúgy komolyan érdekelne, hogy direktbe trollkodsz, vagy tényleg ennyire zakkant vagy? Te vagy a farkaskutya, pumukli, szamár nevű ember is.

2018. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Te meg olyan hülye vagy, hogy megérdemelnél egy microsoft címkét, de legalább nevetséges vagy.

Bocs, nem tudtam, hogy csak olyan választ szabad írni, aminek örülsz is:D Mondjuk hogy jajjj igen a nők olyan idióták, az összes csak egy lehúzós szajha! Sokkal jobb egyedül jajj de mennyivel jobb!xDDD

(Na megyek kefélni, üdv marok marcsának)

2018. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Amúgy komolyan érdekelne, hogy direktbe trollkodsz, vagy tényleg ennyire zakkant vagy? Te vagy a farkaskutya, pumukli, szamár nevű ember is."


pumukli nem én vagyok, a szamár meg a farkaskutya én voltam.


Miért lennék zakkant?

2018. nov. 10. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!