Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tepernek annyit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tepernek annyit a nőkért a pasik, amikor egyedül sokkal jobb lenni?

Figyelt kérdés

1. Azzal kavarok akivel akarok.

2. Nyugalomban élek, senki nem szól bele az életembe

3. Több pénzem marad magamra mintha barátnőm is lenne

4. Lelkileg nem használódok el, tiszta maradok

5. Ha úgy tartja kedvem nem fürdök 2 napig, és senki nem szól meg emiatt


2018. nov. 10. 22:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, te előbb-utóbb a zárt osztályon fogsz kikötni, ha így folytatod.
2018. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Erre nem tudom a választ, és én sem értem.

Viszont nős vagyok. Annyi előnye van, hogy nem kell főzni, mosni takarítani. A kaját mindig elém rakják. És a szexel sincs gond, mert vagy nincs, vagy olyan, hogy inkább ne is legyen. De legalább a munkába menekülhet az ember...

Csak sajna ez többe kerül, mintha étterembe járnék, és takarítót tartanék. Ráadásul akkor vihetnék haza nőket, amikor akarok.

Viszont, ha az ember az anyján kívül akar magának egy nőt, aki tényleg, őszintén szereti, ahhoz csak ez az egy út vezet. A házasság. Persze még akkor sem biztos, hogy elsőre tud magának csinálni egy ilyen nőt, de azért van esélye.

Én legalább elmondhatom, hogy van két nő, aki szeret engem. Az anyám, és a lányom...

De ha egyszer szabadulok, akkor soha többé nem állok szóba olyan nővel, akinek nem kp.ban kell fizetni.

2018. nov. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
Először jössz azzal, hogy sajnálod magad, amiért a nők nem akarnak ismerkedni veled a nők a tescoban, most meg azzal, hogy nem is érted, hogy miért vágynak a férfiak nőkre. Nem vagy te bipoláris esetleg?
2018. nov. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
#12 miért nem válsz el? Ezt olvasni is rossz volt. Hány évet akarsz elszúrni az életedből? B+ hipp hopp megöregszel, és majd elmondhatod, hogy életed javát megkeseredett emberként élted le.
2018. nov. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

1. Gondolom rengetegen vannak.

2. Kivéve anyucit

3. Minek a pénz ha nincs kivel megosztani?

4. Mi van?

5. Biztos qrva jó igénytelennek lenni.


Sok sikert a boldog egyedülléthez!

2018. nov. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%

Már az első pontnál megbukott a kis listád. A többi kérdésedben azon sírsz, hogy senki nem akar veled kefélni, mostmeg hírtelen casanova lettél. Plusz régebben raktál fel ide képeket. Már meg ne haragudj, de az undorító, igénytelen, dagadt, alkoholista pofáddal ha akarnál sem tudnál csajozni.


A többihez ugyanazt tudom írni, mint amin korábban felháborodtál. Én kapcsolatban élek, boldog vagyok benne, nem használódok, nem szól bele az életembe.


Az utolsóra is csak ismételni tudom az első válaszolót. Undorító vagy. Bár, aki annó látott rólad képet az úgyis tudta, hogy a tisztálkodás nem a napi rutinod része

2018. nov. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha annyira biztos lennél abban, hogy egyedül jobb lenni, akkor nem akarnád ennyire bizonygatni mindenkinek (magadnak?), hogy ez így van. Vannak előnyei az egyedüllétnek, nem azt mondom. De az ember társas lény, jó érzés ha van egy párod, akivel megoszthatod az életed. A szex csak egy dolog a sok közül, nyilván az pont, hogy nem kötődik szigorúan párkapcsolathoz, viszont a "valahová való tartozás" érzése, a magány elkerülése, közös programok, a "valaki megért", van valaki, akivel mindig tudsz beszélni, akár jó, akár rossz dolgokról, akivel együtt építheted a jövőd olyan dolgok, amiket egy bizonyos kor felett már a barátok nem tudnak megadni, mert nekik is családjuk van, amire koncentrálnak. Nyilván egyszerű azt mondani, hogy a gyakori szex miatt fontos a párkapcsolat, kívülről nézve a kiéhezett pasikák mind azt gondolják, hogy nekik csak ez hiányzik az életükből, és amikor próbálják valahogy megmagyarázni maguknak, hogy miért is jobb nő nélkül, prostival még olcsóbb is, akkor kiderül, hogy sem nekik, és ezek szerint neked sem volt még részetek olyan kapcsolatban, amiben ténylegesen egymás társai lettetek volna, és nem dugópartnerek.


Amúgy Laura Palmerre a Twin Peaksből gondolsz? Mert azért, lássuk be, ha az ötvenes nénik a mérce, azt elég könnyű überelni :D

2018. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert ők szerelmes típusok, te meg nem. Aki szerelmes típus, az vágyik egy komoly kapcsolatra, beszélgetésekre, és nem lesz neki az negatívum, hogy nem dughat össze-vissza. A tisztaság nem attól függ, hogy a lelkedet használod-e meg érzelmeket fejezel ki, jézus. Igénytelenségért meg nemcsak a barátnő szól meg, hanem minden értelmes ember, akivel találkozol, max. a hátad mögött teszik.
2018. nov. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!