Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjam meg az arany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjam meg az arany középutat?

Figyelt kérdés
Ha keresnek én érdeklődöm, nem játszmázom. Ha úgy érzem hanyagolnak (nem leépítés célból), akkor teljesen érdektelen leszek. Előbbi eset gyors lehet egy férfi számára, utóbbi esetben pedig besértődnek.

2018. nov. 11. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Én is így vagyok ezzel, igazából a kérdést is írhattam volna, csak a nemek felcserélésével. Legutóbb pont egy ilyen érdektelenség történt. Bár mostanság csak az van.
2018. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerős. Passz. Egyszerűen hihetetlen, hogy olyan emberek, akik érdeklődnek, lelkesednek egymás iránt, egyik pillanatról a másikra milyen érdektelenséget tudnak mutatni. Nekem ez az, ami igazán megdöbbentő manapság.
2018. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem megerősítésre vártam :)
2018. nov. 11. 15:08
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

#3


Klasszikus értelemben vett "helyes válasz" nincs a kérdésedre, csak nézőpontok.

2018. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem helyes választ, tippeket kérek.
2018. nov. 11. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ilyen vagy és kész. Majd ha eljön a megfelelő férfi az életedbe akkor nem lesz ez gond, addig meg türelem.
2018. nov. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Williamspear ***** válasza:

Végy 4 rúd aranyat!

Hengereld őket papirvékonyságúra!

Szabjál ki belőle 2m széles darabokat, s fektesd le őket egymás után.

Már kész iza az arany középút!

2018. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az rendben van bazky, de hogyan teszel az arany közé pút? Odafingasz?
2018. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!