Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenél olyan férfival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél olyan férfival aki alkoholista, de bő 1 éve egyáltalán nem ivott alkoholt?

Figyelt kérdés

Vállalom a betegségemet.Gyógyuló alkoholista vagyok.

Fiatalon belecsúsztam az alkoholizmusba, majd egy évtizeden át semmi más nem érdekelt csak az alkoholmámor.

Máshogy akartam élni. Mindent újra akarok kezdeni.


Mindenki megérdemel egy második esélyt a normális életre?


2018. nov. 8. 21:45
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja igen, lemaradt a kora : lassan tölti a 28. életévét.
2018. nov. 8. 21:46
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Azt elfelejtetted hozzátenni, hogy kilóg a kalapácsnyél a szájából, továbbá pamacsnak nevezi a nőket a hátuk mögött, szembe meg leereszkedően "angyalom"-ozza őket.
2018. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
A pamaccsal semmi baj szerintem, a függőben lévő szenvedélybetegségtől tartanék.
2018. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Veled meg főleg nem azok után, amiket te évek óta művelsz ezen az oldalon. Soha.
2018. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Miért, mit művelek én az oldalon? Kérdezek? Húúú, botrányos
2018. nov. 8. 22:16
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Állandón ugyanazt kérdezed, kezd unalmassá válni. Mindig itt lógsz, nyavajogsz, megannyi kérdést írsz ki ahelyett, hogy tanulnál-dolgoznál a jobb életért, nem elvárni, hogy majd valakinek kelleni fogsz, mikor semmi pozitív dolgot nem írsz. Tudod jobb munkával nem kéne egy 8 nm-es egérlyukban lakni. Tedd hasznossá magad. 10 évet így is elb.sztál a piálással...nem mellesleg szerintem van ott valami mentális betegség is.
2018. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Miért, mit művelek én az oldalon?"

Kétnaponta, de van hogy még aznap merőben ellentétes véleményt ésvagy élethelyzetet fogalmazol meg a párkapcsolatról, a nőkről?

2018. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én csak kérdezgetek...arról nem tehetek hogy a szegények így élnek mint én...a kapitalistákat kérdezd miért csak ennyit fizetnek.
2018. nov. 8. 22:33
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit neked fizetnek? Mert az általad végzett munka saját objektív megítélésed szerint mekkora értéket képvisel?
2018. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Ha elmondod az elején őszintén akkor soha.

Abba a pillanatban amikor kimondod azt a szót hogy alkoholista voltál, véged van. Erre találtak ki a “ Jóisten nem mossa le rólad “ mondást . Kb mintha azt mondanád hogy börtönviselt vagy.

Soha ne használd ezt a szót. Tagad le, kamuz!! Mond hogy sokat buliztal , vallási okból nem iszol akármi de soha ne mond el őszintén.

Én 7 éve nem írtam egy kortyot se se amikor szoba kerül és bevallom hogy gondom volt az alkohollal azonnal bukik a szóra, és nem csak a csajoknak hanem bármilyen körülmény között . Onnantól más emberként kezelnek.

2018. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!