Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem értékelik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uránoszi farkas kérdése:

A nők miért nem értékelik hogy egy alkoholista férfi meg akar gyógyulni, vissza akar térni a társadalomba, miért néznek le minket?

Figyelt kérdés

1+ éve vagyok gyógyuló alkoholista, szárazon. Mélységesen lenéz szinte minden nő emiatt.

Letagadni nem lehet, annyira az életem része az alkohol, illetve ugye volt.


2018. okt. 28. 11:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi indított el a gyógyulás útján?
2018. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Megint te?

Én nem nézlek le emiatt, gyógyulj meg, kívánom ezt.

De hidd el, nem csak a nőknek fura az, illetve nem is minden nőnek.

Szerinted mit kéne tennie egy nőnek, ami nálad azt jelenti, hogy értékelné?

2018. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
valoszinuleg nem leneznek, csak felnek tole, hogy visszaesel, mivel ha egyszer valakinek fuggosege volt, nagyon nehez belole kijonni es viszonylag egyszeru visszaesni.
2018. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Rossz társaságban mzogsz, több ismerősöm alkoholista, több éve józanok, a társaság központja mindegyik, és egy csaj se nézi le őket azért mert régen mélyen voltak.
2018. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Mi indított el a gyógyulás útján?"


Az élni akarás megszólalt bennem.

2018. okt. 28. 11:11
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem azért néznek le, mert egy gyógyuló félben lévő alkoholista vagy, hanem mert olyan vagy amilyen..
2018. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Az 1+ év még semmi. Majd, ha kb 5 éve teljesen tiszta vagy, akkor beszélhetünk a dologról. Még túl korai a dolog, még könnyen visszaeshetsz.


Egyébként én személy szerint azért nézem le az ilyen embereket, mert ilyen gyengék és gyávák voltak, hogy ezzel kompenzáltak.

Kapcsolatot meg nem akarnék ilyen emberrel.


Ettől függetlenül legyen erőd és kitartásod, és kívánom, hogy találj egy olyan nőt, aki elfogadja ezt a múltad és remélem, a gyerekednek nem ezt fogod majd tanítani.

2018. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Az 1+ év még semmi. Majd, ha kb 5 éve teljesen tiszta vagy, akkor beszélhetünk a dologról"


Erről beszélek... szerinted semmiség...pedig nagyon nehéz ez a küzdelem.

Máris elítéltél. Erről írogatok itt..ilyenek vagytok...

2018. okt. 28. 11:30
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezt ismered farkaska?


"Mégis, hogy jövök én, Larry Ellison, aki kibukott az egyetemrol ahhoz, hogy ilyen módon ítélkezzem a nemzet egyik

legnagyobb presztízsu egyeteme végzosei elott? Megmondom. Mert én, Lawrence Ellison, a bolygó 2. leggazdagabb embere, kibuktam az egyetemrol, és maguk nem. Mert Bill Gates, a bolygó leggazdagabb embere kibukott az egyetemrol és maguk nem. Mert Paul Allen, a harmadik leggazdagabb ember, kibukott az egyetemrol, és maguk nem.

És azért mert Michael Dell, aki jelenleg a kilencedik helyen áll, is kibukott. És erosen tör felfelé. Most nagyon fel vannak zaklatva. De ez természetes. Hadd bátorítsam önöket azzal, hogy nem hiába szerezték meg keserves munkával a diplomájukat. Nem hiába töltöttek el 5 évet itt azzal, hogy jó munka morált tanuljanak,kapcsolatokat fejleszenek ki, és egy

életre megismerkedjenek a terápia szóval. Mindez nagyon jó. Kell is majd a jó munkabírás. Kellenek is majd maguknak a kapcsolatok, és bizony, kell is majd a terápia. Mert maguk nem buktak ki, és sosem lesznek a világ 10 leggazdagabb embere között. És bele kell törodniük egy patetikus, évi 200 ezer dolláros állásba, ahol is a fizetési csekküket egy volt évfolyamtársuk írja majd alá, aki két éve kibukott. Most azon méláznak, hogy van-e még remény? Nincs.

Maguk már végeztek. Túl sokat abszorbáltak. Már beépített sisakot viselnek."

2018. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le... Csak nem kell ilyen pasi. Egyszer eleg volt kinlodni eggyel
2018. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!