Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A társadalom miért tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom miért tartja azokat a férfiakat kb. elmebetegeknek akik nem hajkurásszák a nőket, helyette inkább elvannak egyedül és szarnak erre az egész párkapcsolatos tébolydára?

Figyelt kérdés

Nem kell barátnő mert én magamat szeretem. Nem kell barátnő mert el tudom látni magamat. Nem kell barátnő, mert elég ha egyetlen nő szeret, édesanyám.

Nem kell barátnő mert nem kell a stressz, a hiszti, a műbalhék.

Nem kell nő mert úgyis kidob majd egy jobb pasi miatt


Nem kell barátnő mert úgyis panaszkodna csak a barátnőinek hogy milyen lúzer csóró vagyok.


Nem kell barátnő mert nem tudom kielégíteni a mai nők gigamega igényeit. (anyagiakra gondolok)


Nem kell barátnő mert falrengető masztipartikat tartok egyedül, kb. elszállok az élvezettől, teljesen jól lehet egyedül is szexuális életet élni.


Nőtől pedig én még a puncin meg szexen kívül mást nem kaptam a 27 évem alatt.


2018. nov. 13. 20:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Az egyik MATEK tanárnőm tetszik az egyetemről. Egyetemen amúgy sok csinos lány van akik tetszenek, de úgy néznek át rajtam mint egy üvegfalon.


Bár lehet hozzájuk is kéne szólni, erre még nem is gondoltam.

2018. nov. 13. 20:45
 12/22 anonim ***** válasza:
78%
Talán azért néznek át rajtad, mert MEDVE testalkatod van. Persze változtatni azt nem akarsz, csak hisztizni...
2018. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
utolsó, nincs medve testalkatom! Vagy lehet a mai lányoknak az is medve hogy nem vagyok kigyúrva 10 % os testzsírral. Akkor MEDVE.
2018. nov. 13. 20:50
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy még senkinek nem tűnt fel, hogy hiába tartod szóval évek a GYK közönségét, lányokat-nőket is, amikor érdeklődnek felőled te kihátrálsz.

Nem akarsz te semmit senkitől csak a napi figyelemfalatkákat.

2018. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Akkor minek írtál ki medve testalkatú kérdést?
2018. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

14: Zsófi? Jelszó?


15: A medvét arra értettem hogy nagydarab. Nagy, magas. Nem arra hogy dagadék.


Ha én dagadt vagyok és emiatt nem lehet csajom, akkor minden 2. csajnak nem lehetne pasija...mert ők is azok..ennyire biztosan.

2018. nov. 13. 20:56
 17/22 anonim ***** válasza:
Ki az a Zsófi?
2018. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem azokat tartjak elmebetegnek akiknek nem kell no, hanem az olyan szanalmas embereket, mint te.
2018. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ember. Nekem már voltak barátnőim, egy ideje senkim sincs és nem érzem, hogy elmebetegnek tartanának. Te vagy egy rémálmodban vagy egy másik univerzumban ragadtál.
2018. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
37%

Mert a társadalom megőrült...

Nemrég láttam egy improvizációs színházi előadást, ami tökéletesen letérképezte, milyen emberek vannak a mai magyar társadalomban, férfi-nő egyaránt. Minden volt benne, ami csak létezik, de egy db. jó, tökéletes kapcsolatot, mint mintának nem tudtak bemutatni.

2018. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!