Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek így élni? Miért éljek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek így élni? Miért éljek így?

Figyelt kérdés
Minden reggel az elmúlt 1 évben, mióta elhagyott nagyon csúnyán a bnom, nem vagyok boldog, nincs motiváciòm az életre. Minden reggel úgy ébredek,azzal a gondolattal nem őt már más ölelgeti,csokolja...reggelente, én meg élet untan,boldogtalanul. Minek így élni? Meddig hordozza ezt a terhet magamon?

#szerelem #ex #élet #kilátástalan #bánat szomorúan
2018. nov. 14. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Akkor ne élj. Azt csinálsz az életeddel amit akarsz. Ez a sírás nem vezet sehova.
2018. nov. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Keress mást! Tudod kutyaharapást szőrével! Senki nem pótolhatatlan, hidd el! Nekem anno ez bejött.
2018. nov. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"elhagyott nagyon csúnyán"


Arra gondolj inkább, milyen jó hogy egy ilyen emberrel nincs már tovább dolgod, ölelgesse csak valaki más. Annyi csaj szaladgál mindenfele, majd jön egy következő hamarosan. Addig meg reggelente menj el futni, és így kifutod magadból a keserűséget, és fölpörgeted magad, mellesleg az egészségednek is jót tesz...

2018. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam egy-két évbe telik, míg valakit el tudok felejteni, ill. nem elfelejteni, csak ha már nem fáj. Addig ajánlom a lelki telefonszolgálatokat, hívjad őket, az jót tesz, ha ki tudod beszélni magadból a bánatodat. A googlén megtalálod.
2018. nov. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!