Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktak kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktak kezdeményezni a nők a nekik tetsző férfiaknál?

Figyelt kérdés

2018. nov. 15. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Kecsesen a lábukra lépnek.
2018. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Fel-alá járkálnak körülötte, vagy megállnak (leülnek) a közelükben, gyakran rápillantanak, néha rá is mosolyognak, közben a hajukat igazgatják, de egyetlen szót sem szólnak, és arra várnak, hogy a pasi kezdeményezzen (vagyis találják ki, hogy ő most épp ismerkedni akar). Ha mégis megszólítják, valami semleges témáról kezdenek beszélni, és azt várják, hogy a pasi terelje a beszélgetést a kívánt irányba. (Én legalábbis mindig azt tapasztalom...) :)
2018. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Leginkább sehogy sem. Max. tetszeti magát. Amm, de akkor mit csinál a pasi? Ha már a nő kezdeményez? Hívjam el randira, vagy fizessek neki egy vacsorát? Mégis hogy gondoltad?
2018. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy. Mosolygok, szépen nézek, és helyzetnek megfelelően nyitott vagyok arra, hogy megtegye az első lépést.
2018. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Finoman szólva, betekintést engednek mintha véletlen lenne, s mintha nem vették volna észre.

És ha szólsz, te leszel a bunkó.

2018. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

En mar ismerkedtem meg ugy pasival (akivel aztan 2 evig voltam egyutt), hogy enyhe spicces allapotban odamentem hozza a bulihelyen, a pultnal all: 'nalam vagy nalad?'

amikor kikerekedett a szeme, gyorsan annyit mondtam: 'ne valogass baz*+'

Ugy elkezdett rohogni, hogy utana massal sem foglalkozott csak velem. Persze nem mentunk se hozza se hozzam, ezt csak viccbol mondtam neki (meg bator voltam a piatol).


Ennek mar lassan 15 eve, de a mai napig tartjuk az azota baratsagga alakult kapcsolatot ;)

2018. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Megölelt a nő aztán megcsókolt. 44F
2018. nov. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!