Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek nem hiányzik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek nem hiányzik az hogy a normális fiúk közvetlenebbek legyenek, többször szólítsanak meg akár buszmegállóban stb? 23/F

Figyelt kérdés
Egy szép, aranyos mondta hogy kb. sosem szólította le útbaigazításon kívül senki. És csak a munkások füttyögtek utána.

2018. nov. 15. 21:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Még sosem szólítottam le nőt max ha eltévedtem.Emléxem még az okos telefonok elött egy csaj egésszen az adott címig elkisért :D Baromi aranyos volt...

Viszont random leszólitani ,hogy ismerkedjünk az olyan cinkes sok jó nem sülhet ki belőle szerintem hülyének vagy szatírnak vagy valaminek néznének,és megint rám hívnák a rendőröket...Igen egyszer eltvédetem oda mentem egy nálam vagy 3fejjel és 40kilóval nehezbb nőhöz h hátha tud segíteni.(a csaj simán megfoghatott volna és ketté tudott volna tépni...szóval max én lettem volna veszélyben)Oda mentem hozzá h szia nem tudod merre van...rám néz és elszaladt..egy telefon fülke irányába...mondom jó ötlet felhívom havert...haver elmagyarázza a találkozás helyet megint...oda megyek...várok haverra látom h jön a csaj szembe velem...meglát..és megint elrohan..mikor elmentem a helyről a második sarkot nem értem el és rám ugrottak a rendőrök :D :D Szét röhögték magukat a storin...haver is ott volt igazolt..és mielőtt a csajt megkérdeztem volna pont gyalogos rendőrökkel találkoztam akiktől szintén utba igazítást kértem...

Szóval óvatosan..

Ja ami még viccesebb a napokbana buli negyed környékén eltévedtem melóba menet..És oda mentek egy sráchoz...megszólítanám erre szinte elkezdett futni... :D :D Mi van az emberekkel?Nekem ilyet csinálna bármeik haverom alá rúgnák.(öltönyben voltam...fontos mert a csaj aki a rendőröket hívta rám ott a kedvenc szakadt rocker cuccaimba voltam és mivel megbuktam egy vizsgán az egyetemen nem volt épp jó kedvem...)


Ismerkedési szándékkal ne szólíts le nőket van egy valag hely ahol le tudod őket szólítani kocsmák bárok például.vagy kaszinó de vannak ilyen társkeresős rendezvények is menj olyanra...vagy használd a netes társkeresőket..vagy forumok...pl itt gyik..sokan mondják h nem az...de sokan mégis arra használják nők is...

2018. nov. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!