Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt valakivel hasonló hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakivel hasonló hogy nem ment a testi kapcsolat?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátommal, de egyszerűen nem megy köztünk a testi kapcsolat. Pár próbálkozás volt, de odáig sem jutottunk el, hogy "egy testté" váljunk.

Pont emiatt sokszor van hullámvölgy a kapcsolatunkban. Szeretem is, meg nem is. Teljesen össze vagyok zavarodva, már több mint 3 hete csak ezt a problémát próbálom megoldani. Odáig jutottunk, hogy annyira cikinek érzem a lefekvést, hogy már esélyt sem adok neki, hogy bizonyítson. Mivel ez az első kapcsolatom fogalmam sincs mit tegyek.. Össze vagyok törve :( volt valaki hasonló helyzetben? Ha igen mit tett?



2018. nov. 16. 09:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

3 ev alatt nem ment? Egy mezei nyul vagy horcsog is megcsinalja ha ez bonyolult..


Komolyan, nem tudom hogy hova tud meg degeneralodni az emberi faj.

2018. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Ezek olyan durva törések, kérdező, hogy szerintem feleslegesen pazaroljátok egymás idejét. Ha évekig nem tudott rádmászni és berakni, ezután sem fog tudni. Nekem viszonylag későn jött meg az első barátnő az életembe (25 környékén), nekem is voltak bénázásaim a szexben az elején (bennem volt annyi, hogy nem hantáztam neki, megmondtam, hogy kezdő vagyok) de pár hét után után már rendesen döngettem a csajt és addig nem álltam meg, amíg 2-3x el nem élvezett.


Szóval itt nem az első kapcsolat / szüzesség a probléma, hanem a barátod akaratának hiánya, hogy megtanuljon szexelni rendesen.

2018. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megy mindenkinek a zöld jel!!
2018. nov. 16. 17:42
 14/15 anonim ***** válasza:
De még csak az ösztön sem kapja el, hogy alaposan kitömjön, hanem ott maszatol? A hajamat lerakom ettől a tagtól.
2018. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megvan benne az ösztön, de nem megy többszöri próba után sem. :/
2018. nov. 16. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!