Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért nem ír rám ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem ír rám ezek után?

Figyelt kérdés

A sztori annyi, pár hónappal ezelőtt leszólított és beszélgettünk. Már aznap írt nekem közösségi médián keresztül ám nem válaszoltam levelére. Kétszer írt kisebb időközzel de egyszer sem válaszoltam neki. Barátom volt. Egyébként szimpatikus volt a srác. Most nem tudom miért, de egyfolytában a fejemben jár, talán mert láttam is azóta párszor, nem vett rólam tudomást. A lényeg hogy a kapcsolatom romlóban van, és én ráírtam erre a srácra, lényegében azt írtam ne haragudjon hogy nem válaszoltam de a barátom nem vette volna jó néven.

Írta hogy nem haragszik és ennyi volt. Majd 1 hét múlva rám írt, beszélgettünk, majd a beszélgetés végén búcsúzóul azt írta: majd még beszélünk. És ennyi, azóta semmi életjelet nem adott magáról. Ennek már 4 hete.

Ti mit gondoltok?


2018. nov. 18. 01:56
 1/9 A kérdező kommentje:
lemaradt: 25L, ő 33F
2018. nov. 18. 01:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Becsajozott azóta. Vagy szimlán kiábrándult belőled.
2018. nov. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Attól, hogy barátod van, még válaszolhatsz, akár azt is, hogy a barátod féltékeny, és inkább nem írsz. Valószínűleg részben pont emiatt az előzmény miatt, részben a beszélgetésből az jött le neki, hogy nem lennétek jó pár.


Egyébként ha meg te nem válaszoltál neki többször, akkor jogosnak tűnik, hogy most azt várja, hogy írj te, ha tényleg érdekel. De ne táplálj reményeket ezzel kapcsolatban.

2018. nov. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
olyan aranyos volt mikor írt, jófej. Semmi rosszat nem éreztem a beszélgetésünkből. De azóta semmit nem írt.
2018. nov. 18. 04:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lol, azért nem voltál képes neki visszaírni, mert barátod van??? Ez kész, nem csoda, hogy nem érdekled, ha ekkora suttyó vagy.

Ráadásul még mindig van barátod, de már keresed is a következőt...

2018. nov. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt volt, mert van barátod, ezért nem keresett. Előbb neked kellett volna akkor lezárnod a másik kapcsolatodat, nem gondolod? Vagy úgy voltál vele, hogy addig jó lesz ez..? :D Hát ne haragudj, de meg is érdemled a kosárt! :)
2018. nov. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a barátod miatt, de ha ennyire érdekel miért nem kérdezed meg a sráctól.
2018. nov. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Vajon" azért, mert becsületes, és akinek barátja van, azzal nem kezd, hanem inkább háttérbe húzódik? Te meg együtt vagy egy csókával, de azért szórakoznál egy másikkal egy kicsit. Istenem, mennyi qrwa van, komolyan!
2018. nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ő udvarias volt.

Ha valaki szól hozzá normálisan, annak visszaír.

De mivel egyszer már hülyére vetted, tudja, hogy téged nem lehet komolyan venni.

Vagy olyan mint te, majd keres, ha kellene tőled valami, addig tojik rád.


Amúgy meg most te kezdeményeztél, aztán félbe hagytad. Ha akarsz valami nyomulj rá.

2018. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!