Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A poliámorok hogyan nevelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A poliámorok hogyan nevelnek gyereket?

Figyelt kérdés

Eleve hogy tudja azt anya elmagyarázni, hogy miért is van két apa?

Vagy hogy ki a biológiai apa?

Hogy megy ez?

Illetve ezek a gyerekek vajon felnőttként szintén ilyen kapcsolatra vágynak majd?


2018. nov. 18. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

A poliámor, hogy egy családban több anyu vagy apu is van?

32/f

2018. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen.

Tehát egy nő két apa.

Vagy fordítva.

Bar Európában állítólag az előbbi a népszerűbb, míg Keleten az utóbbi.

2018. nov. 18. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs két apa, csak egy. Több pár van. Anyának is van több párja, abból egyik anya, és anyának is van apa mellett másik párja. Egy gyereknek szerintem ez teljesen mindegy abban az értelemeben, hogy ők még teljesen nyitottak, minden további nélkül elfogadják, hogy ez így működik náluk, másoknál meg máshogy. Inkább az lehet a gond, hogy a környezetükben élő többi gyerek, aki viszont nem ebben nő fel, hogy reagál. De úgy tudom jól kezelik a társaikkal kapcsolatban is ezt a helyzetet.
2018. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt nem mondanám, mert egy doku filmben bemutattak egy ilyen párt és frankón együtt éltek hárman, egy no, két férfi és nem is szexeltek csak egymással, nyilván hetero alapon.

Amiről te beszélsz, hogy össze-vissza dugnak, az a sima nyitott kapcsolat.

Itt viszont arról van szó, hogy többen élnek kapcsolatban.

2018. nov. 18. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokféle poliamor felállás van. Akiket én ismerek, azok nem élnek együtt egy lakásban, de ismer mindenki mindenkit és gyakran együtt vannak, tehát gyerek, apuka, anyuka, apuka másik párja, anyuka másik párja. Vagy az is gyakori, hogy mondjuk apuka másik párja vigyáz a gyerekekre.


A nyitott kapcsolatot inkább arra mondják, ami szexközpontú. A poliamoroknak tartós kapcsolatai vannak. Pl. valakiről tudom, hogy 3 kapcsolata van, amiből a legrövidebb is több mint 5 éves.

2018. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!