Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom gyereket akar de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gyereket akar de én nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom 24 éves én most leszek 31. Ő minden áron gyereket akarna méghozzá tőlem. Pedig nagyon jól tudja hogy èn nem akarok nem vágyom az anyaságra. Sokszor amikor szeretkezünk direkt nem veszi ki és van amikor én is hagyom neki. Máskor meg időben kiszáll. Mikor milyen a hangulata. A mi kapcsolatunk amugy is nagyon zavaros. Már egyszer szakítottunk de más problémák miatt. Nem merek belevágni a gyerek témába mert mi van akkor ha én járok pórul. Elvégre nekem kell megszülni a gyereket foglalkozni vele stb. Ettől nagyon félek rettegek. A párom is nagyon jól tudja hogy nem akarok gyereket de ahogy látom nem adja fel. Nem tudom miért akarja ennyire ezt a gyerek dolgot. Hiszen még ő is gyerek ha úgy vesszük. Azt mondta egy gyerekkel örökre magamhoz tudnám láncolni abban biztos lehetek hogy akkor sose hagyna már el. Meg hogy ha nem szeretne engem akkor gyereket se akarna tőlem. Hát nem tudom mit higgyek és azt sem hogy mit tegyek. Nem merek belevágni egy gyerek nagy felelősséggel jár. Ti mit gondoltok erről?
2018. okt. 24. 07:46
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
85%
😭😭😭😭 úristen hát nem akarsz gyereket akkor miért nem szedsz fogamzás gátlót? Az a csoda hogy eddig nem estél teherbe. Zsák meg a foltja, 2 kretén...
2018. okt. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
84%

31 évesen itt tartasz. Nem csoda, hogy fiatalabb pasival vagy, még ő is éretten gondolkodik hozzád képest.

Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezz. Ez miért nem jut eszedbe?

Az 100%, hogy ennyi ésszel ráb.aszol, ha teherbe esel. Az a baj, hogy a gyerek szívja meg a legjobban egy ilyen anyával, mint te. Neked kutya se való.

2018. okt. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
86%
A gyerek erdekeben ti ne szaporodjatok, plane ne ebbe a kapcsolatban.
2018. okt. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
8%

Én komolyan nem értem a válaszadókat. A kérdező feltett egy egzisztenciális kérdést, és sehol nem írta, hogy ne védekeznének, hogy hogy nem tudná hogyan kell (egy 31 éves nőről van szó!!!), erre ti fogamzásgátlós ökörségeket írtok? Nem is releváns a kérdéshez. Teljes zavar.


Kérdező: Elég vicces felállás ez a 24F 31N, gondolom eleve azért nem 30-40 éves férfival vagy, mert azok már tényleg gyereket akarnak. Ha 3-4 év múlva már neked is beleférne, akkor szerintem annyit tud várni a párod, elvégre ő még akkor is fiatal egy babához. Ha soha nem akarsz, akkor nyilván ezt tisztázni kell. Azért ne vállaljatok gyereket, hogy egymáshoz láncolódjatok, mert az senkinek nem lesz egy kellemes élet, pláne nem a gyereknek.

2018. okt. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
89%

megszakítással "védekeznek".


---


kérdező, egy zsák lepkének több esze van, mint neked. húzzatok gumit, nehogy gyerek legyen.

2018. okt. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó, akkor ezt hogyan értelmezed?


"amikor szeretkezünk direkt nem veszi ki és van amikor én is hagyom neki. Máskor meg időben kiszáll. Mikor milyen a hangulata."


Mert ez nekem megszakításos védekezésnek tűnik, amit mégcsak nem is csinálnak rendesen.

2018. okt. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy ha nem akarsz gyereket akkor ez a te döntésed és ennyi. Mindenkinek tudomásul kell venni, de amúgy meg jobb lenne, hogyha rendesen védekeznétek is!
2018. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
90%
Minek vagytok együtt? Ha akarok gyereket, akkor csak olyannal jövök össze, aki szintén akar. Ha nem akarok, akkor meg olyannal, aki nem akar. Ezt 22 évesen kell magyaráznom egy 31 évesnek?
2018. okt. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
94%

Ebbe a xar se veled, se nélküled kapcsolatba minek gyerek? Te nem is akarod, de ha felkoppint, akkor te fogod felnevelni egyedül. A 24 éves apuka meg lök oda 25 ezret, és letudta az utódlást. Gondja semmi.


Mondjuk én futva menekülnék olyantól, aki direkt teherbe akar ejteni azért, hogy magához láncoljon, de nekem sose jöttek be az ilyen kapcsolatfüggő, korlátozó elmebetegek. De itt látom, hogy sok nőnek kimondottan ez a zsánere.

2018. okt. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
2018. okt. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!