Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék már egy barátnőt, ez olyan nagy bűn?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mint ha én nem érdemelném meg, hogy rátaláljon a szerelem, sose jön össze. Mindenki csak azt mondja ne görcsöljek rajta, de nem megy. Már olyan rég vagyok ebben az állapotban hogy sokan meg sem értik min megyek át.

Minden velem egykorú embernek még a legigénytelenebbek legbunkobbak is. Nem akarok családot alapítani még csak egy barátnőt akit szerethetek és ő is engem. Annyiszor próbáltam már, de valamiért sosem jön össze. Én nem erdemlem meg a szerelmet?

21/f



2018. nov. 21. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Nem bűn, csak marhaság.

Ne "egy barátnőt" akarj, hanem majd ha megismered A Nőt, aki érdekel, akkor majd őt akard meghódítani.

Emberi lényről beszélünk, nem cipőkről, hogy "kellene egy futócipő"..

2018. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Hidd el, amid neked nincs meg, másnak megvan, de fordítva is. Más meg arrol álmodik amid neked megvan és teljesen természetesnek veszed.

Ittvagyok én. Hemzsegnek rajtam az ilyen korú csajok, mégis az élet más területein csapnivalóan állok. Cserélnék veled.

2018. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó nkd, de nekem egy lányt akarok szeretni, se többet se kevesebbet.
2018. nov. 21. 15:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan elképzelésed sincsen, miért nem találsz barátnőt? Így nehéz tanácsot adni.
2018. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
nem érdemelsz meg semmit
2018. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csunyának nem tartom magamat, szerintem a külsővel sincs gond. Az a baj hogy ismerkedésig sem jutok el, mert lekoptatnak. Nem nyomulok, kedves őszínte vagyok.
2018. nov. 21. 16:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor kezdtek összejönni a barátnők, amikor abbahagytam a görcsölést. Én is úgy görcsöltem 21 évesen a témán, mint te. Aztán 24 évesen elengedtem a dolgot, dolgoztam, sportoltam, szereztem pár hobbit, kiterjesztettem a baráti körömet és utána magától összejött az első barátnő. :)
2018. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Mert az látszik rajtad, hogy kéne "egy csaj". Nem a Lujzi, ő nem azt érzi, hogy őt akarod, csak azt, hogy neked már mindegy, csak legyen csajod.
2018. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyes jól mondta. Nem 1 nő kell aki barátnőd lehetne hanem. Majd lesz egy lány akivel meglesz a kölcsönös vagy plátói szimpátia. Azért adni kell esélyt a dolognak. Pl ki kell mozdúlni ha valaki tetszik le kell merni szólítani. Minnél több lánnyal találkozol annán nagyobb az esély,hogy köztük lesz A LÁNY is. Regisztrálhatsz társkeresőre,de nem úgy hogy most onnan kötelezően választol valakit,hanem úgy hogy hátha ott van valaki akiben látsz fantáziát....de lehet 1000ből 1 se neked való. Egy nő érezze,hogy különleges vagy számára,nem csak valaki aki ép a horgára akadt. Én is egyedül vagyok,írnak rám lányok ,van hogy én írok lányra és válaszol. De első levele után már nem szimpatikus.
2018. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!