Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Egyszerre van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Egyszerre van jó kedvem és büntudatom?

Figyelt kérdés

A most már hívhatom volt férjem még nem tudja, de a karácsonyt már nem együtt töltjük, elköltözök, folyamatban a válás, még egyszer a bíróságon találkozunk, és többé nem.

Tegnap este úgy bújt hozzám, ahogy évek óta nem tette, és nagyon jól esett így aludni, együtt lenni. Fura volt a reggel, minden. Nem tudom hová, hogyan kezeljem ezt amit érzek, azt se tudom mi az.

Már nem is tudom, nem szeretnék újra bízni, elhinni a délibábot.

Nagyon hülye vagyok? Igen😊


2018. nov. 22. 16:14
1 2
 1/14 Zzzz90 ***** válasza:
100%

Engedd el most már a dolgot teljesen. Amennyiben odáig jutottatok, hogy elváltok. Akkor semmit nem számít, ha az utolsó napokban megtestesít egy görög istent, aki még a nők nyelvén is tökéletesen beszél.


Ott volt a lehetőségetek egy jó házasságra, de nem ment. Ez van. Tovább kell lépni.

2018. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne engedd közel magadhoz,mert utána csak neked lesz rosszabb.
2018. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy ott az akarat, Ne engedd közel..

Meg a sovárgás, ami miatt a miért csak most.

Rossz érzés, közben meg jól esett... Már szerződtem, papírok bent, tényleg csak a boldogító nemre várunk.

2018. nov. 22. 16:38
 4/14 A kérdező kommentje:
De ott van, hogy ha tényleg jelent neki valamit... Á hülye szív, és érzelmek...
2018. nov. 22. 16:40
 5/14 anonim ***** válasza:

Mindkettőtökben ott van még az egymás iránti szeretet ami nem múlik el még egy jó darabig.A válás nem jelent semmit meg lehet beszélni később is a dolgokat,ha úgy érzitek.

De most a lehető legjobb dolog,ha külön életet kezdetek egyedül,az idő majd mindent megold.

2018. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

*még nem tudja, de a karácsonyt már nem együtt töltjük, elköltözök, folyamatban a válás, még egyszer a bíróságon találkozunk, és többé nem.*


Ez csak szerintem gusztustalan?A kommunikáció meglehetet a kapcsolatban.

2018. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Lehet szerinted gusztustalan, rég mindenem összecsomagoltam. Az időpontot nem tudtam mikor lesz hová mennem, nem tegnap intéztem el minden egy füst alatt, nem is a fa alá fogom bedobni a kulcsom, hogy örülj bammeg...


Nem volt kommunikáció köztünk, akkor sem, amikor talán még maradtam volna. Amikor ha oda bújik, még meg is hallgatom, ha kér. Ez a házasság régen megdöglött. Pont

2018. nov. 22. 17:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak elképzeltem.A férjed egy nap arra megy haza,hogy csak úgy leléptél egy szó nélkül.Nem azzal van bajom,hogy vállsz,de tisztelhetnéd az embert akivel összeházasodtál és együtt éltél hogy elmondod neki.Főleg mert az ìrásodból úgy tűnik hogy csak elhidegültetek,,nem valami aggresszìv állatról van szó.Miért ilyen gusztustalan indirekt módon kell intézned?
2018. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te mèg mindig porcukroznád a sz...rt,pedig attól mèg nem lesz finomabb!
2018. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ebben nem tiszteletlenséget látok. Régen készen vagyok. Nincs mit beszélni, tudott, hogy költözök, hogy értsd böröndböl öltözöm, pontosabban a fregoliról. Csak a dátum nem volt eddig fix. Igen arra megy haza, hogy három börönddel kevesebb van a házban, ha úgy vesszük. De mivel elszámolok hogy nullásak a közművek, leadom a kulcsom, mindent átadok amit eddig én intéztem, még csak nem is éri meglepetés, amikor ún elmegyek lesz egy átadás átvétel, hogy amit nem viszek, azzal is azt csinál, amit akar, ha nincs elcsomagolva nem is fog hiányozni az életemből, tehát akár ki is dobhatja.
2018. nov. 22. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!