Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miatt jogosan utálna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miatt jogosan utálna, utálnának, hord el mindenki elött?

Figyelt kérdés

Történetünk kb 3 éve kezdödött.Akkor a volt párommal szétmentünk,mi bent a munkába sokat mosolyogtunk egymásra,aztán bejelölt facen,beszélgettünk,aranyos volt.Mire ő kimondta hogy szeretne tőlem valamit,én addigra visszafogadtam volt párom,ezt el is mondtam neki,meg hogy sajnálom hogy nem szólt hamarabb.Ekkor abba maradt a beszélgetés.Közben sokszor újrakezdtük a chatet,én mondtam neki hogy aranyos,meg hogy a szívem és az eszem harcol egymással,meg tudom rossz a kapcsolatom de nem tudok szakínatni.Közben ő néha csinált furcsaságokat,réggi képeim kereste elő egy programmal,meg mikor mondtam neki hogy aranyos meg minden ő mondta hogy ezzel kitörölheti a seggét.Idén nyáron szakítottunk a párommal.levettem a korlátozást a srácról,ő ezt valahogy gyorsan észrevette(azt mondta épp eszébe jutottam és rámnézett).Szeptemberbe ráírtam,megírtam neki hogy sajnálom,egy pillanatra se felejtettem el a két év alatt,tudom hogy elbasztam,elmondtam neki hogy ő volt a szívembe,egy hét után át is hívtam magamhoz.Átjött,együtt aludtunk,ölelkeztünk,együtt ölelkezve aludtunk el,reggel tölem ment munkába,szájrapuszival váltunk el,szex nem volt.Két napig jól elvoltunk,amikor írtam neki hogy én most bepánikoltam,nem állok készen egy kapcsolatra,minden érintéstől megrezzenek.Erre ő írta hogy oké akkor megvár,erre én hogy engem ez nyomaszt.Nem keresett,nem írt.Rá 3 hétre likolta egyik barátnőm 3 képét,úgy hogy nem is ismeri,kérdeztem ez mire volt jó ,erre ő azt írta csak szembejött neki a facen és megnézte és tetszett a képen milyen boldogok,de ha ez zavar akkor sajnálja,visszavonja,tudja hülyeség volt.Mondtam neki van mit .Megint nem keresett.közben az egyik kisfönök bent a cégnél elkezdett udvarolni nekem és összejöttem vele,majd mikor ezt egy hete a facen is kiírtuk (neki nem írtam meg hogy más van ),azóta a srác folyamatosan szomorú képeket tesz ki ,hogy csalodott,meg csak egy kis öszinteséget várt volna el,meg egy képet hogy ember szánalmas vagy stb,meg már jópár embernek elmesélte a történetünket.

Most a srác jogosan haragudhatna rám,mondhatja el mindenkinek a történetünket?



2018. nov. 23. 07:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát,egy szemét kis dög vagy...!
2018. nov. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mondd el mindennek! Hisz ismered. De akkor nem kell jönni neked se azzal a dumával, hogy szeretted. Ez nem szeretet.
2018. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
DE ha tovább probálkozott volna keresett volna lehet vele jövök össze...
2018. dec. 5. 18:20
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kérdező! Meg volt a lehetőséged, hogy összejöjj vele a szakítás után, de akkor azt mondtad, hogy még nem tudsz, erre a kisfőnökkel meg simán. Pedig ott volt ő is, s türelmesen várt rád. Megértem, hogy csalódott, sok időt rád és a beteljesületlen vágyaira pazarolt.

N

2018. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
Szánalmas, gerinctelen szutyok vagy kérdező
2018. dec. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen jogos. Mert atbsztad. Szó szerint.

Azt mondtad akkor nem vagy kész egy kapcsolatra. A főnökkel hirtelen kész lettél.

És nem igaz,hogy ha tovább keres, nyomul akkor vele jösz össze. Ugyanis vele már összejöttél ..együtt alvás, ölelkezés, szájra puszival ment tőled, ez így volt két napig.... na szerintem ez már egy összejövés. Csak aztán elküldted őt, hogy nem vagy kész és erre összejöttél a másikkal. Ráadásul még valami like miatt is begurultál, holott Te küldted őt el.

Ha fordítva lett volna és ő mondja, hogy nincs kész egy kapcsolatra, másnap meg megjelentik az új barátnőjével akkor jogosnak tartanád saját felháborodásodat?

Na én többet rád se néznék az biztos.

2018. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, gusztustalan amit csináltál!
2018. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Minek rakod ki a kérdést megint? Nem volt elég a lehordásból?


Srácot sajnálom, voltam a helyében amikor vártam valakire akkor megtanultam, hogy ilyet sose. Remélem ő is.


Ahogy azt írták előttem, amit műveltek azt lehet összejövésnek tekinteni, te elküldted mondván hogy nem vagy kész erre, aztán összejött él mással. Remélem te is megtanultam, hogy az egyenes beszéd sokszor a legcélszerűbb és ne német mondj amikor a "hajts még" vagy a "talán" a megfelelő válasz.

2018. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
kamu
2018. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
nem kamu
2018. dec. 25. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!