Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy srác nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy srác nagyon jól tudja kezelni a dühét, arról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Én egy olyan srác vagyok akit nagyon nehéz felhúzni, de ha valakinek sikerül is, vissza tudom magam fogni, meg tudom játszani azt mintha teljesen nyugodt lennék, nem kezdek el ordítani. Nagyon de nagyon ritkán fordul elő hogy valaki fel tud úgy húzni hogy nem tudom visszafogni a düht, de az is csak akkor van ha valami tényleg nagyon rosszat tett. Meg általában nem csak a düht tudom nagyon jól visszatartani, hanem ha tegyük fel valami nagyon eldurvulni kezd, nem pánikolok be, akkor is nyugodt vagyok. Sokszor már mondták is nekem emberek mikor hasonló szituációk voltak hogy "Olyan nyugodt vagy". A kérdésem az az hogy ha egy srác ilyen hogy nagyon nehéz felhúzni, de ha valakinek sikerül akkor is visszatudja fogni magát, meg durvább szituációban is megőrzi a hideg vérét (azaz nem pánikol), az jó dolog vagy inkább nem? Mi a véleményetek az olyan srácokról? 21/F
2018. nov. 23. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Álompasi vagy.
2018. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Szuper képesség. Nem lenne egyszerűbb a falba verni és eltörni a kezedet ? oO Gondolkodj.
2018. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Nyilván jó dolog (amennyiben más érzelmeket, pl. a szeretetet képes intenzíven megélni), de azért ne ezzel a dumával akarj csajozni. :D

20/L

2018. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem rosszabb,hogy nyeled nyeled és nyeled mindig az egészet majd egyszer elmattansz akkor nem lesz megállás.

Nem véletlen járnak hozzám boxolni egyetemista lányok,fiúk vagy olyan emberek akiknek stresszes a munkája .

Jobb kiadni nyilván olyan keretek között ahol ez megengedett és hogyha leadod hetente akkor mindig kiürülsz :)

2018. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 he84 ***** válasza:
44%
Hát ez jó is, meg nem is. Jónak azért jó, mert nincs rendszeres veszekedés, ordítás és összekapás, rossznak meg azért rossz, mert így sok dühöt nyomsz el, stresszes leszel előbb-utóbb és idővel ki fogod adni elég durván valakin, még akkor is, ha kicsi rá az esély.
2018. nov. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha eleve nehezen cseszik fel a dolgok a Kérdező agyát (ő ezt írta), akkor nemigen kell elnyomnia a dühöt.
2018. nov. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

amit leírsz az alapján az írt stressz helyzetben lehet,hogy csak lefagysz és nem csinálsz semmit.

a másik a pipogya akinek egyik fülén be a másikon ki.

a magabiztos pedig stressz helyzetben is azért nyugodt mert tudja a lépéseket és ugyanúgy cselekvőképes,tehát attól hogy nyugodt még aktív és kezdeményező.


párkapcsolatban meg ez nem a legjobb dolog,mert a nők imádnak balhézni,időnként veszekedni.

érzelmeket akarnak látni és a veszekedés megmozgatja az adrenalinjukat is,plusz ha látják,hogy te is belemész,ebből érzik,hogy fontos számodra is a dolog.

míg ha hűvösen kezeled,akkor azt a következtetést vonják le,hogy neked ez az egész nem fontos.

a nők érzelmi hullámvasúton élnek,nulla kiegyensúlyozottsággal,ilyet nem is várhatsz tőlük,ezért időnként bele kell állnod a hülyeségbe ha akarod ha nem.

2018. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek adtam egy zöld kezet! 4. válaszolónak: én is járok küzdősport edzésekre, 3 éve K1-ezek (a k1 az kickbox).

Amit még mindenki írt az hogy nem jó ha elnyelem mert így csak egyszer összegyűlik bennem és valakin durván levezetem, az az igazság hogy az esetek többségében el se nyelem mert egyáltalán nem is húzom fel magamat, meg mikor elnyelem akkor is hamar el tudom engedni.

2018. nov. 23. 23:55
 9/9 he84 ***** válasza:
46%

A 7-es válaszolónak nincs igaza, mert általánosít minket nőket. Nem minden nő imád balhézni, legalábbis a normális nők nem. Nem szeretek én se balhézni, se veszekedni. Aki szeret balhézni, ott valami nem stimmel és nem minden nő kiegyensúlyozatlan, ez is rossz általánosítás.


És oké kérdező, akkor jó, ha valóban tuti nem gyűlik fel benned sok dolog. Akkor ez egy ritka szerencse.

2018. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!