Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak sexet akarna akkor is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lolcsi29 kérdése:

Ha csak sexet akarna akkor is igy viselkedne?

Figyelt kérdés
Van a munkahelyen nálam jóval idősebb pasi,aki nagyon tetszik nekem! Párkapcsolatban élünk mindketten.Csak ő leakar velem feküdni benne is lenék mivel bejőn,csak félek hogy belé szeretek! Volt amikor simogatott a derekamat fokta,kereste azt a pillanatott amikor kettesbe lehetünk,folyton les és mosolyog! Mondtam neki hogy hadjuk az egészet ugyis viselkettem! De ő oda jött hozám amikor rossz kedvem volt,megkérdezte mi a baj.Aztán megint elkeztünk beszélni de már azóta ő is másabb lett.megállit a munkahelyen már a többiek elött,hogy ő mikor nem jön dolgozni medig nem lásuk egymást, már az okát is elmondja hogy hova megy amikor nem jön. Félek nagyon hogy bele szeretek és faképnél hagyna! :/

2018. nov. 24. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
derekamat "fokta" :')
2018. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Már beleszerettél. Csak meg akar dugni, és meg is fog.
2018. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


nem számithatok senkire a páromon kivül.


Ezt te írtad pár hete. És most azon aggódsz, hogy mikor kúr meg a kollégád, aki kapcsolatban van.

És te így akarsz gyereket? Ennyi ésszel?

Nem szoktam ilyet írni, de most azt gondolom, hogy azért nem esel teherbe, mert nem érdemled meg ezt az ajándékot.

2018. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább tanulj meg írni, aztán gondolkodj el azon,hogy mennyire gáz vagy te és a férfi is.Az agyam eldobom ...

Olyanok az ilyenek mint az állatok nem tudsz uralkodni magadon az ösztöneiden? Miért nem szakítasz? Miért kell megcsalni a másikat?

2018. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!