Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak azokat a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak azokat a nőket nevezik anyagiasnak, akik gazdag férfit akarnak maguk mellé, mikor bármilyen anyagi elvárás anyagiasság?

Figyelt kérdés

Ha valaki elvár bizonyos életszínvonalat, fizetést, megtakarítást, az valójában nem különb az olyan nőnél, aki sugar daddyt keres. Mivel a szeretetet feltételekhez kötni, az nem szeretet és ebből nem születnek szeretet alapuló kapcsolatok hanem érdek alapúak. Az a kijelentés, hogy hasonló jövedelmet várok el is anyagiasság.

Pláne ebben az országban nevetséges anyagi dolgokat elvárni mikor egy átlag fizetésből nem lehet megfizetni egy budapesti albérletet egyedül. Egyeseknek van pofájuk elvárni a külön élést. Nem gondolnak abba bele, hogy egyedül NEM éri meg.

Anyagi elvárások helyett inkább tömegesen utcára kéne vonulni és újraelosztó jóléti közösségi társadalomért küzdeni. Más megoldás nincsen.


Ezt a kérdést csak azért írtam ki, mert mindenféle anyagi elvárást embertelennek tartok és ez nem csak nőknél fordul elő. Még az anyagi különbségeket se kéne olyan nagy dobra verni, mert a párkapcsolat egy közösség és nincs olyan, hogy te pénzed és én pénzem, vagyis a jól működő kapcsolatokban. Igazi barátságnál sincsenek anyagi számon kérések.


Nem a provokáció a célom ezzel a kérdéssel csak azt szeretném, hogy az anyagiasság az ne csak a sugar daddy skáláig menjen.


2018. nov. 24. 15:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Állj össze egy hasonló nihilsta csajjal, és legyetek boldogok! Szívből kívánom.
2018. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Már megint ez a duma... neked nagyon nehéz felfogásod van.


Engem szeretsz feltétel nélkül?

2018. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
5%
Érdekes, hogy ilyenkor azt hozzák fel a nők, hogy mi is a csinos nőt válaszuk, mi se szeretünk feltétel nélkül, na igen, de mi legalább a pénzt nem nézzük, legtöbbjünket semmilyen szinten nem érdekli az anyagi helyzetetek, meg a karrieretek sem, nem úgy mint nálatok. Jó én ezért nem hibáztatom őket mondjuk, evolúciós dolog, még mindig ott tartunk ösztönösen, hogy a férfi a családfenntartó, de valahogy ezt az ösztönt nem nagyon akarják irtani a feministák úgy látszik.
2018. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

"de mi legalább a pénzt nem nézzük, legtöbbjünket semmilyen szinten nem érdekli az anyagi helyzetetek, meg a karrieretek sem"

Nincs olyan, hogy mi.Férfiak vannak milliárdjával más és más gondolkodásmóddal, lehetőségekkel.

Másrészt a legtöbb férfit igenis érdekli hogy hasonló vagy jobb helyzetű nőt válasszon társául.Csak szólók, hogy a szebb vagy fiatalabb társ is egy jobb helyzetnek számít.

2018. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%

*legtöbbünket

Folytatva, én pl. soha nem kérdeztem meg egy nőt, hogy milyen kocsija van, milyen lakása van, milyen munkája van, mennyi pénze. Soha nem néztem, hogy milyen drága ruha, óra, ékszer, cipő van rajta, eltudunk képzelni ilyet a másik nemben? Ritka sajnos, elvárás mindig van, még ha viszonylag minimálisak is, felőlem még hajléktalan is lehetne majdhogynem, ha szeretem, mondjuk erre azért nincs esély, mert fiatal, valamirevaló nő soha nem lesz hajléktalan, valaki úgy is befogadja. De lehet én vagyok az igénytelen, javítsatok ki akkor.

2018. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem unod meg?

Mindenki azt var el, amit csak akar.


"nincs olyan, hogy te pénzed és én pénzem"

Szoval ne varjak el semmit, mert neked nyilvan nincs, de az enyem legyen kozos.

Vicces vagy, apukam!

2018. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Vicces ezt olyantól olvasni, akit egy nő tart el születése óta.
2018. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6%
Bìrom hogy a nők akik magukra ismertek az "anyagias" jellző alatt most jönnek durcázni a kérdés alá,de ahozz már kevés az IQ-juk hogy kivegyék a sorokból hogy most nem szapulják őket,sőt valószínűleg a kérdező is nő.Rendezzétek már le a saját lelkiismereteket kéremszépen.
2018. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

3: Én benne lennék, hogy a következő gyerekkel a férjem legyen veszélyeztetett terhes, és addig én tartom el a családot, amíg ő csak a fizetése felét kapja.

Küzdjünk érte együtt! Utcai felvonulás, táblákkal, meg minden...

2018. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6%
9-es mondom én nem hibáztatom érte a nőket, csak akkor a feministák se hibáztassanak minket a férfi ösztönök miatt és ne próbálják kiherélni őket (mint a svédeket pl.), problem solved...
2018. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!