Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit éreztek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit éreztek ha egy nő ilyen dolgokat tesz?

Figyelt kérdés
Kedvelitek egymást. A nő megjegyez dolgokat. Pl milyen ételt nem szerettek, így olyat nem rendel nektek (munkahely). Apró édességeket kaptok. Reagálnak a poénjaitokra.
2018. nov. 24. 17:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
26%
Dekódolom amit leírtál.Nyalizok egy pasinak,szerintetek értékeli ? A válaszom,NEM !
2018. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A poénokra mondjuk szokás reagálni, ez nem jelent semmit. Attól függ, h a pasinak bejön-e a csaj. Ha nem, akkor zavaró.
2018. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Szóval ilyen nő is létezik, aki normális és figyel a másikra, nem csak a telefonjába bambuló zombi?
2018. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Örülnék neki, akkor is ha csak szimplán kedvelném. Egy nőnek is jól esik ugyanez fordítva, nem?


Legelső! Veled ilyen sose történt az biztos, különben nem írtál volna akkora marhaságot.

2018. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha bejön neki akkor nyilván örül neki. Ha csak simán kedveli, ahogy írtad is, akkor is gondolom értékeli valamilyen szinten.
2018. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
28%
4# válaszoló. 1# vagyok,tévedsz,mert történt ilyen és zavart
2018. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Nő vagyok. Velem egyszer ezt eljátszotta 1-2 kolléga, engem nagyon zavart ez a túlzott figyelem és nem fogadtam el tőlük semmit, nem is akartam tőlük semmit. Szóval a kérdés az, ki mennyire megszállottan adja elő a figyelmest és a másiknak bejön-e az illető nő vagy sem.
2018. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Nő vagyok, remélem nem gond, hogy írok. Az érzékenységeket, allergiákat, "nem szeretem"-eket mindig megjegyzem. Néha ha megyek a boltba veszek kis csokit másnak és nem azért mert nyaliznék, csak mert örömet szeretnék okoz
2018. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Az meg alap nálam, hogy másnak a poénjára reagálok és nem fapofával nézek a csattanó után vagy a bohóckodás során. Ezzel is csak kedveskedni szeretnék. Kicsit amúgy olyan, mintha rólam szólna a kérdés.
2018. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Semmit nem érzek. Maximum kollegiális viszonyból fakadó érzéseket, semmi többet. Több kolléganővel is egy irodában dolgozok, s amikor reggel a társaságukba hívnak kávézni, joggal nem fogom róluk feltételezni, hogy gruppent akarnak.

Amit a kérdező ír, az teljesen hétköznapi egy munkahelyen, nem is értem, miért képzel többet a dologba.

2018. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!