Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el sokan a férfiakat azért, mert fontosabb nekik a feszes női test mint a család?

Figyelt kérdés
A férfiak így vannak genetikailag kódolva és kész. Vizuális típusok, és igenis ha a párjuk ráncosodik, narancsbőrösödik a korral, a melle meg megereszkedik, akkor új partner után fognak nézni, már aki megteheti persze. Még akkor is ha ezért el kell hagyni a családjukat. A nők meg másban "gonoszak", ők meg csak a pénzes, egzisztenciával rendelkező férfiakat veszik észre, akik márkás autóból szállnak ki és látszik rajtuk, hogy sikeresek. Egyszerűen mert a nők meg úgy vannak kódolva, hogy a biztonságot keressék egy férfiban, ami a jelen társadalmi körülmények között a pénz. Az őskorban még egyenlő volt azzal, hogy a férfi erős, ez az ösztön is megmaradt a nőkben, hogy a kigyúrt férfiak előnyben vannak, mégsem ítélik el őket ezért.
2018. nov. 27. 05:24
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
80%
Mindig csodálkozom, hogy a nőket csesztetik a lógó mellük miatt, mikor olyan ocsmány dolgok maguk a herék, hogy szépen kussban maradnék, ha olyan gusztustalanság fityegne a lábam közt.
2018. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
80%

😂 A farka us lottyed ha idisodi a pasi...ahogy az utolsó írta a logó herékről ne is beszéljünk. Meg fel óráig szopni kène hogy delaljon a dâkò 😂

Am melo gyerek mellett meg nem mindenkinek vam ideje annyit edzeni!

Sok faszt elhiszem hogy van ideje, mert a hülye nő megcsinál othon mindent...apa meg csak haza megy zabálni meg max fél órát jatszik a gyerekkel! Azt jo van...de a nő még edzen is👏

Am ahogy írtam a 40 pasik többsége is el hasasodik, elustul, eltunyul stb!

Nekem van gyerekem es még is jo az alakom. A parom meg hal Isten nem egy ilyen felszines, lusta, önző állat!

N27

Celebeket meg gazdagokat felesleges felhozni példának! Ott van bőven lóvé!

2018. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
26%

Egyik barátnőm két gyerekes anya, dolgozik, a férje is, mégsem hízott el.

Az egészséges testsúly nem gyermektelenség+fiatalság függvénye, hanem döntés kérdése.

Aki meg a felszínességről papol, az még soha nem nézte végig, ahogy a párja 50 kg-t hízik 3 év alatt, mert szarik az egészségére, piál, nem mozog, cigizik. Na, én az én párom elhagyta magát (százszor próbáltam segíteni, tudatosítani benne, hogy az önpusztítása boldogtalanná tesz) és nem fogadtam el, hogy ez az élet rendje.


Édesanyám is kihordott 3 gyereket: 65 évesen 55 kg. Szegények voltunk, dolgozott mindig, hogy nekünk mindenünk meglegyen, mégsem hízott el. Igaz, nem is piált és sütikézett.


Keveritek a szezont a fazonnal. Nyilván nem helyes mentalitás csak a 0% testzsírral rendelkező szilikonbabákra hajtó férfi (tapasztalataim szerint ez a férfifajta sokkal ritkább, mint az itt "felszínes minden pasi!"-t kiáltó nők sugallják - nem kéne ennyire gyűlölni a férfiakat, találnátok rögtön normálisabbakat), de az sem, hogy a párod, miután már nem kell neked udvarolnia, elhagyja magát és elhízik.


Nem a gyermeked miatt hízol el.

Nem a munkád miatt hízol el.


A kalóriatöbblet nem a gyereked és a munkád hibája, hanem a tiéd.


Ezt el kéne fogadni és felelősséget vállalni. Boldogabb házasságaitok lennének és nem itt sírnátok 40x-50x évesen, hogy nem kíván a férjetek.

2018. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%

#23-as voltam: Még annyit, hogy a felszínességről papolni jóval könnyebb, mint felelősséget vállalni a testünkért.

Ha kötitek is az ebet a karóhoz, hogy 30x felett az egészséges testsúlyú nő az felszínes (túlélem) a világ nem titeket igazol. Jobb lenne inkább sportolni, egészségesen élni, nem pedig a másik nemmel szemben gyűlölködni, mert nem a 120 kilos potrohokra gerjednek. Ti sem, hiába is tagadjátok. :)

2018. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
20%

Pontosan 24-es jól mondod,de papolhatsz itt.

Sajnos azt hiszi a nők 90%-a,hogy megengedheti magának aztán meg sír amikor a párja kivágja meg megcsalja.

Ok - okozati összefüggés.

Mindenkinek kutya kötelessége úgyanúgy adnia magára egy kapcsolatban szerintem én is adok sőt még jobban de el is várom nagyon,mivel én is heti 5-t eddzek mindezt 10 óra munka mellett.Érdekes mi este tudunk menni edzeni,és kapaszkodjatok meg,este diétás kajánkat elkészítjük és TÁDÁM ennyi.

2018. nov. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Feszes. Nekem ezzel van a bajom, ugyanis a mellem soha nem volt feszes. Kinőtt és lógott. Tinikoromban sem volt feszes. És minden mást lehet feszesíteni. Seggem sem volt, szó szerint kerekítettem egyet magamnak. De mellel nem tudok mit csinálni.


Meg idővel mindenki veszít a feszességéből. Az is, aki 70 évesen 45 kiló.

2018. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
7%
#25 Hát igen, ez van. Az is történt, amire számítottam, megérkeztek a lepontozóhuszárok és kéjelegve rávetették magukat a #23 és #24-es válaszomra. :D
2018. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
0%

Persze 27-es,mert előjött a fájdalomtestük.

Az a jó ha fáj,és nem néznek szembe magukkal,persze majd a pasi lesz a szemét ha majd kivágja mert elhagyta magát.

De magukba nézni a 90%,na az nem az már nem menne,hiszen akkor szembe kellene nézni saját magukkal.

2018. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

De úgy csináltok mindha faszik nem hagynák el magukat...kb ugyan olyan arányban vannak!


A ferfiak is másra fujmak mert jaj nincs lakásuk, kocsijuk, havi 300as kerestük. Hát babám lehet tanulni, melózni két helyen stb!

2018. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Hát 29-es nem ezt látom,sokszor a csuda meg a vita megy,hogy a nő felhízlalja meg kezdi elhagyni magát,macküónadrág meg ilyen böszmeségek.

Persze olyan is van,hogy a férfi hagyja magát el,na ő se érdemel mást mint kivágják.

Így van lehet dolgozni több helyen,vagy lehet piacképes szakmát tanulni.

2018. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!