Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kigyúrt, izmos pasikat általában üresfejűnek szokták tartani. Hölgyek, nektek milyen tapasztalataitok vanak ezügyben?

Figyelt kérdés

Ha volt már ilyen párotok, vagy esetleg jelenleg is ilyen típusú van: tényleg igaz, hogy "izomagyúak", buták, műveletlenek, tájékozatlanok és a rendszeres gyúrás van a fontossági sorrendjük legelején? Vagy ez csak előítélet? Bár tudjuk, hogy minden előítéletnek van alapja...


Volt már ilyen pasival dolgotok? Ha mondjuk ismerkedni akar egy ilyen "betonpasi", akkor bennetek is van némi prekoncepció, ellenérzés?



2018. jan. 11. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban nem tul intelligensek, de nekem igazabol siman csak baromira nem jonnek be, szoval nem nagyon erdekel, mennyire okosak vagy sem.
2018. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van némi ellenérzés de eztel nem foglalkozom. Megismerve tudnék csak véleményezni embereket. Itt is vannak kivételek.
2018. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mivel a gyúrás elvesz az időt mástól (pl tanulás, ovasás, kisérletezés) sok esetben lehet az, hogy nem jut elég azokra, ergo kevésbé lesznek tannultak. Persze kivételek vannak.
2018. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy gyúrós fickót, jár versenyekre is, rendesen ki van dolgozva. Amúgy személyi edző. Tündéri figura, és csöppet sem műveletlen! Gondolom köztük is vannak idióták, mint mindenki más között.
2018. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Sztereotípia.

Én eléggé kigyúrt férfi vagyok,és nem nem vagyok üres fejű.

Senior Java fejlesztőként dolgozok,most fejezem be az egyetemet is BSc-t.Ezután MSc és egy MBA is tervben van.

Rengeteget olvasok mindennap.

Angolul perfekt vagyok,rengeteg témához hozzá tudok szólni,érdekel nagyon sok minden.

Kedvencem a matematika,kommunikácio,pszichológia,személyiségfejlődés.

Csupán annyi,hogy reggel kelnem kell 7-kor heti 5-ször,hogy lemenjek edzeni,plusz este a kajámat el kell készítsem,közben oktató hanganyagokat hallgatok.


,,Mivel a gyúrás elvesz az időt mástól (pl tanulás, ovasás, kisérletezés) sok esetben lehet az, hogy nem jut elég azokra, ergo kevésbé lesznek tannultak. Persze kivételek vannak."


Butaság semmilyen időt nem vesz el az edzés,este hazamegyek edzésről még nekiállok képezni magam a szakmámban,kódolok,könyveket olvasok.

Volt kollégám BME villamosmérnöki diplomával rendelkezik,vezető már.

Másik srác C++ fejlesztő volt legelső melóhelyemen,és kb. 130kg volt amikor tömegelt,heti 5 edzése van.



Inkább irigyek ránk sajnos.

Ha csaj akkor szeretne ilyen pasit de nem kap,ha srácok irigyek akkor így akarnának kinézni de túl lusták ehhez és inkább saját maguk megnyugtatására gyártanak ilyen elméleteket,mert tudják a lányok igenis szeretnek minket.

Ez tény mindegyiknek tetszik az alkatom,nem volt olyan akinek nem,voltak extrém esetek is.

2018. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Akikkel találkáztam, nagyképű és átlag alatti intelligenciával rendelkezett, de gondolom sokat edzhettek, valószínű ilyenkor már nem sok minden másra jut idő és az ilyen pasik csak magukat szeretik.
2018. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a baj h nagyképűek, és azt hiszik a külső minden, pedig nem. Lehet h tetszenek a nőknek, de ha arogansan bannak velük akkor a csaj úgyse fogja mellette jól érezni magát!
2018. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Ez így van utolsó,arrogánsan amúgy egyik edzőtársam se bánik a párjával sőt nagyon figyelmesek ők is.

Én mellettem is a nő nőnek érezheti magát.

2018. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut nem számít az intelligenciához a külső megjelenés...


Ne stigmázzunk már!


A nőket meg hajszín alapján véleményezik?

Aki izmos az meg ilyen meg olyan...?

-Ne már!

Ez egyénfüggő .


Jó lenne ha sokkal több embernek lenne ideje és kitartása foglalkozni a testével és lelkével.-Na az a nagyobb gáz ha egyik sincs az adott egyénnek.


43/hölgy'.

2018. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ahogy utolsó mondja.

Ép testben ép lélek.

2018. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!