Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hánynak a nők sugárban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hánynak a nők sugárban azokból a férfiaktól akiknek aránytalanul arcuk van?

Figyelt kérdés
2018. nov. 29. 13:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Mi az hogy aránytalanul arcuk van?
2018. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Túl nagy orruk, túl kicsi szemeik vannak, túl széles az arccsontjuk, ilyesmik.


Sugárban, ahogy írom.


Csak a maszkulin arcú férfiak tetszenek nekik.

2018. nov. 29. 13:12
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Nekem elég aránytalan az arcom, tényleg nincs könnyű dolgom a nőknél. Te viszont a kérdésed alapján még értelmi fogyatékos is vagy.
2018. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Fordítsuk meg a dolgot, itt egy aránytalan arcú nő:


[link]


Neked bejön?

2018. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Mert az arányosság a vonzó, mindkét nem ezt tartja vonzónak. Ezt szakértők vizsgálták és láttam erről egyszer egy műsort. Ezen kívül a gyakorlat is ezt mutatja.
2018. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

Mert ha tudnak választani egy jóképű fiút, akkor azt válasszák. Az élet sosem volt igazságos, ebbe a hitbe ne is ringasd magad.


A fiúknak tetszenek a szép lányok és fordítva. Ha meg te a sor végén vagy, akkor az kizárólag csak a te problémád, az élet megy tovább. Itt nincs olyan válasz, hogy majd ettől vagy attól megváltoznak a dolgok.


Tedd fel magad egy társkeresőre és várj. Nekem egy hónap alatt 19 kedvelés jött össze, nagyjából látom hogy milyen nőknek tetszem. Nos, az az én kategóriám, hiába akarnék én magamnak modell lányokat, ők észre sem vesznek. Nekik a felső ligás férfiak/pasik tetszenek, de én meg is értem ezt.

2018. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

Elég baltàval faragott arcom van


Persze, nem olvad el minden csaj, ha meglát, de azért mindig fel tudok csípni 1-1-et

2018. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A párom a nagy orrával fogott meg. Van aki erre bukik :)
2018. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom...en még sosem hánytam ha csunya embert láttam 😂
2018. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Neked tetszenek az aránytalan arcú nők?

Nem? Miért nem? Na, ugyanezért nem tetszik a nőknek sem és nem is tudunk változtatni azon, hogy ki tetszik és ki nem.

2018. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!