Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hánynak a nők sugárban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hánynak a nők sugárban azokból a férfiaktól akiknek aránytalanul arcuk van?

Figyelt kérdés
2018. nov. 29. 13:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem is kell változtatni azon, hogy ki tetszik és ki nem. Majd én választok az embereknek párt, a férfiaknak természetesen csinos, szép arcú nőket, mert ez nekünk jár, a nőknek meg aki épen jut. Aztán meglesz oldva a párkapcsolati probléma. Na, kinek hogy tetszik ez a remek ötlet? :) Ennél jobb és igazságosabb megoldást ki sem lehetne találni.
2018. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem jut mindenkinek csinos nő. Mit teszel ekkor?
2018. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én is ocsmány vagyok, évek alatt több tucat lány volt egyhangú véleményen rólam! Azt se mondhatom,hogy a legszebb lányoknál próbálkoztam csak, többségben mindegyik teljesen átlagos volt, nem vagyok válogatós sem, csak ne legyen elhízott! Még is ez van! Sajnos el kell fogadni ezt, egyedül fogunk elpatkolni! 23f
2018. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Inportálnánk csinos nőket külföldről, hogy mindenkinek jusson :)
2018. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
Mert, arcon hánytak többen is? Nem lehet hogy csak valami vírus van?
2018. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
A 11-es válaszomat lepontozták, biztos nők voltak zömmel. Pedig én azt hittem, hogy szeretik a meglepetéseket. :)
2018. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én még sose hánytam egy embertől, csak ha nagyon beteg vagyok, nem tudom, hol találtál ilyen nőket.

Neked bejönnek az aránytalan arcú nők?

2018. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!