Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bementem anyám galériájába és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bementem anyám galériájába és bűntudatom van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval anyám már lassan 2 éve találkozgat egy férfivel és hát természetesen mint minden párkapcsolatban, a nő és a férfi is küldözget egymásnak hát igen. olyan képeket. és láttam anyámról is és arról a férfiről is képeket.. Nagyon megbántam és attól is félek hogy valahogy rájön. Elmondjam neki? Hagyjam?

2018. nov. 30. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
ha kiverted ra akkor ne :D
2018. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem fog rájönni, te meg nőj fel és ne kutakodjál. Magánügye. Nyilván halálra sértődnél, ha ő csinálná veled ugyanezt.
2018. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja csak úgy mondom: SOHA NEM KUTAKOTTAM UTÁNA, CSAK ÚGY JÖTT EZ. És #1 köszi, de nem a saját anyámra nem fogom :)
2018. nov. 30. 19:11
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Biztos véletlenül került a kezedbe a mobilja,tudtad a kódot bementél a képek közé véletlenül... Mindenki annyira véletlenül kutat a másik után,nem... Egyszer csak ott lesz a galériában sms ek emailok közt messengert előzményeket böngészve,véletlenül -.-
2018. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Ne mondd el neki nem fogja megtudni. Ha elmondanád mind a ketten elég kellemetlen helyzetbe kerülnétek.
2018. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tartsd magadban. Attól, hogy anyád, még nő is.
2018. dec. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jajaja, TELJESEN véletlenül, csak úgy belenéztél a képeibe. Odarándult az a kezed és véletlenül már végig is nézted. Ne ide járjál már hazudni.
2018. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmeseknek, ja és ki írta hogy véletlen volt? Mondtam hogy csak úgy jött, ha már nincs itthon nézzük meg; de megbántam. Ennyi.
2018. dec. 1. 09:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Elmondok egy nagy titkot.

Mielőtt megszülettél, anyád lefeküdt egy pasival és szexeltek egymással.

A földön élő milliárdnyi ember édesanyja szintén szexelt valakivel.

Amelyik férfi/nő nem szexelnek azok kihalnak, azok az evolúció zsákutcái.


Remélem megkönnyebbültél. Most már tudod a nagy igazságot. Azok a felnőttek vannak többségben akik élnek, ill. éltek szexuális életet. Ha nem hiszed kérdezd meg édesanyádat.


Én egy naturista strandon láttam édesanyámat anyaszült meztelenül, és Ő is látta a fütyimet. Na és akkor mi van? Bennem nincs bűntudat, édesanyámban sem.

Szerintem te is fel fogod tudni dolgozni.


Ha édesanyád megérzi a vadkan szagot a hálószobájában, akkor esetleg majd rákérdez, hogy ki járkált a szobácskámban?


Amúgy mit mondanál anyádnak?


"Anya, megnyitottam az erotikus fotók mappát a számítógépeden, amikor kerestem a pite receptjét. Mentségemre legyen, hogy tombolnak bennem a hormonok, ezért csillapíthatatlan vágyat éreztem a megnyitására. Szerintem brutál jó akt képek készültek rólad. Arra gondoltam, hogy készíthetnénk belőlük egy falinaptárat és kirakhatnánk a nappali falára. Mit szólsz hozzá?"

Szerintem köpni nyelni nem tudna.

2018. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs itthon nézzük meg egészséges fiú nem mami képeire kíváncsi..

Tegnap is volt egy durva kérdés,ott a pasi évek óta nőtlen és már saját húgára izgul rá.. Betegesek ezek,ezért kell nő társ h ne anyátokra meg a húgaitokra lányaitok álljon fel :( ..

2018. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!