Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ki teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ki teljesen egyedül van, csak szülők?

Figyelt kérdés

Arra értem hogy barátok kikoptak, korábbi kapcsolata tönkre ment és most teljesen egyedül érzi magát, nincs barát barátnő sem, senki akit közel érezne magához, szülőkön kívül?

Hogy kezelitek ezt a kialakult helyzetet, vagy hogy kezeltétek? Én bele sodródtam egy ilyen helyzetbe és e szempontból nem a legjobb. Senkit nem érzek magamhoz közel, és annyi ideje van ez az állapot hogy lassan már ott tartok hogy szoronganék ha közel kerülnék valakihez, pedig nem vagyok idős, 31 éves vagyok.

Úgy érzem teljesen elfelejtettem hogy milyen valakiben bízni, és nyitott lenni valaki felé.


2018. dec. 1. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasonló. De a barátok nem azért loptak ki, mert tönkrement volna a barátság, épp csak mindenki messzire költözött a régiek közül, vagy eleve többnyire távbarátság volt köztünk lakóhely miatt. Pl. egyetemi barátságok ezek. A korábbi baráti társaságom pedig munka, szerelem, egyéb miatt szétszéledt. Jelenleg 1 jó baráttal találkozom, a többiekkel neten, telefonon beszélünk. Kapcsolat nincs, szülőkkel gyakran futok össze.

Szeretek egyedül lenni, élni, szóval nem omlok össze. Viszont bevallom, kellene a női energia, jelenlét a lakásban. 🙂

Nekem nem lenne problémám bízni, közel kerülni egy nőhöz. Erre meg is lenne az esélyem most, de néhány akadály közbelép. 30F

2018. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szakítás után álltam ott teljesen egyedül, barátok külföldön dolgoztak, vagy eltűntek az életemből, család borzasztó szűk.


Egy darabig sajnáltam magam, aztán a sarkamra álltam, kerestem új hobbit, új embereket, új társaságot. Nehéz volt, piszok nehéz, de a végén sikerült.

2018. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De hogy tudjátok átformálni a gondolkodásotok hogy más szemmel nézzetek új akár emberi kapcsolatok elé is?

Én mindenkiben már az alapvető emberi dolgokat látom, érdek, elnyomni a másikat, versengés, "csak én", egy önzetlen jótett valaki felé - soha! dolgok. És emiatt iszonyatosan leredukálódik az ember kapcsolatilag. Talán csak a rossz környezet teszi,. nem megfelelő emberek nem tudom. De ez beivódik az emberbe. Ebből adódóan az ismerkedésre is kiveti árnyékát. Sajnos nagyon kiismertem már az embereket, a világot hogy működnek. És szerintem nincs is már barátság 3x felett. Barátság talán az ami 20 alatt kezdődik, ott még ezek a tulajdonságok nincsenek jelen az emberekben. De várom a Ti véleményetek is ezzel kapcsolatban.

Azt megtanultam hogy igazán bízni csak saját magunkban na meg a szülőkben lehet. Akinek van akkor a testvérében (talán), de ez is függ a neveltetéstől ugye.

2018. dec. 1. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Én. Soha nem voltak barátaim. Néha becsúszik egy-egy nő, de senkivel nincs meg az összhang egy normális kapcsolathoz.
2018. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En jelenleg teljesen egyedul vagyok, meg szulok sincsenek mert anyam meghalt, apam meg Magyarorszagon el.


Voltak haverjaim, de elkoltoztem egy uj varosba, messzire ahol senkit se ismerek. De en dontottem igy, mert ugy ereztem, hogy eloszor az eletemben, teljesen egyedul kellene elnem, csak magamra utalva.

Ha igy is boldog tudok lenni, akkor alkalmas leszek egy kapcsolatra kesobb, mert nem azert leszek a masikkal, mert nem tudok egyedul elni, mert kell valaki aki betolti a bennem levo urt, hanem azert leszek vele, mert hozza ad az amugy is ok eletemhez.


Hogy kezelem? Elfoglalom magamat, tanulok, fejlesztem magam, utazgatok, varost nezek, muzeumok stb

2018. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátok eltávolodtak földrajzilag, meg meg is van a saját életük is, így csak keveset tudunk összefutni. Szülők sincsenek, most kapcsolat sincs. Nem kezelem sehogy, mert nem tartom magamra nézve ezt egészségesnek, nem azért vagyok egyedül, mert így akartam. Inkább csak igyekszem nem azzal foglalkozni, hogy egyedül vagyok és elfoglalni magam, ha van lehetőségem, beszélgetni emberekkel. Igazából annyira ez tényleg nem rossz, mint amilyennek gondoltam, mikor még volt minden, inkább csak üres nagyon.

31/f

2018. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!