Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi az életképtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi az életképtelen férfi?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a gyk-n a cifrábbnál cifrább kérdéseket és csak reménykedek, hogy ezek az emberek max 3-an vannak és úgy pakolnak ki ennyi idióta kérdést.

Életképtelen férfi alatt értem azt, aki megkérdezi mennyi fizetésed kell legyen, hogy felszedj egy csajt, hogy el kell-e titkolni, hogy van megtakarításod, hogy a nők miért csak a kigyúrt állatokat választják a kérdező helyett. Hogy lesz-e valaha barátnője ha xy problémája van (kevés a fizetése, csúnya, sovány, 25 éves elmúlt és szűz) hogy hány métertől kezdődik az a farok méret ami elég egy nőnek és még sok ehhez hasonló gyöngyszem.

Kérlek mondjátok, hogy nincs tele a világ ilyen emberekkel...



2018. dec. 2. 05:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
30%
Nem is tudom, a nőket eddig, kivétel a párom, csak hazugságokkal tudtam ágyba vinni. Laza jó dumától elég sok nőnek leesik a bugyi. Pont ettől nincs is értéke számomra a nőknek. Itt is hányszor irják, de hát azt mondta. Még ilyeneknek bedőlnek, addig csak szextárgyak.
2018. dec. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
25%
11-es: ez hatalmas igazság!
2018. dec. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
63%

11: sok ember van úgy vele, hogy inkább egy pillanatnyi rózsaszín hazugság, mint a rideg valóság.


A nők jó része szeretne a romantikus regények királykisasszonya lenni, akihez odamegy a legjobb férfi, kezében egy vodka martinivel, és közli, hogy” Babyt senki sem ültetheti a sarokba“, majd eltáncolnak a naplementébe.


Így inkább elhiszik a kamut, hogy mások, hogy különlegesek, hogy nem csak egy éjszakára kellettek (mint az előző 20 csaj).



Persze, nem mondom, hogy a férfiak jobbak. Mikor a 40-es apu testű kolléga túlórázás árán csinálja meg a gyakornok lány munkáját (nem segít, hanem megcsinálja helyette), mert a csajszi bájolog vele 10 percet, akkor ugyanezt teszi, szeretné elhinni 5 percre, hogy a gazella testű 24 éves csaj azért mosolyog, hallgatja csillogó szemekkel, esetleg villant egy dekoltázst, mert ő olyan férfias.

2018. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
69%
És ma teggel csatlakozott a taborhoz egy újabb példány aki nem emgedi hozzanyulni a nőjét a CD-ihez meg beülni a Ferrariba....
2018. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
16%
14: értsd meg, az az újabb példány ugyanaz, aki 50 nickről az előző 100 kérdést írta ki.
2018. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
47%
Lehet hülyének fogtok nézni amit írok de nem érdekel. 20 évesen de már évekkel korábban is lemondtam a nőkről. Nem érdekeltek igazán sohasem de én sem őket. Ha annyira akartam volna barátnőt akkor már régen megismerkedtem volna valakivel. De nem akarok. Mert vannak az életemben fontosabb dolgok is a nőknél. Inkább edzek vagy videojátékozom vagy tanulok. Nem hiányoznak nekem és nem is fognak. Nem is látom semmi értelmét a párkapcsolatoknak.
2018. dec. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg kéne alaposabban nézni, hogy mik az okok, és nem életképtelennek bélyegezni az embereket. Nagyon sok az átvágás, a hazudozás, és a színjátszás. Ebből sokaknak elege van, és úgy látom ez férfit is, nőt is érint. Érdekes módon ha egy nő sír, nincs megbélyegezve, de ha egy férfi teszi ugyanezt, egyből meghurcolják.

Egyébként ezt az életképtelen dumát vissza lehet fordítani azokra a nőkre is, akik azért keresnek életképes férfit, mert ők élősködni akarnak. Ez nem általánosítás, de van ilyen is.

Amelyik nő szájából ezt a szót hallottam eddig, ott kiderült, hogy tisztelet sincs a másik nem felé sok esetben, és ezért lekezelő mindenkivel.

2018. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
86%
Van benne igazság kedves kérdező! Én személy szerint egyszer tettem fel hasonló kérdést még régebben de akkor is inkább csak okokat kerestem és nem ilyen hülyeséget írtam ki mint pl a ferráris! Amit tudni kell rólam, hogy lassan 24 éves leszek, kb 15 évesen kezdtem el érdeklődni a lányok fele és ezt kb 22 éves koromig csináltam is! Jártam bulizni is, több zenei fesztivál stb, szóval voltak személyes próbálkozások is nem csak társkereső és társai, de egyszerűen ahány lánynál próbálkoztam kb annyiszor kaptam meg,hogy ronda/ocsmács vagyok! Én ezt sose értettem mivel, magas vagyok sportos voltam, picit híztam azóta csak, teljesen átlagosnak mondanám magam még is! Ez a sok csalódás az önbizalmam teljesen tönkre tette, elfogadtam a helyzetet így már nem is igen próbálkozom mivel teljesen reménytelen! Ettől függetlenül nem jövök ide sírni,de létezik ilyen is mint én!
2018. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
58%
Éppen azért születnek ezek a kérdések, mert a nők többsége életképtelen. Még magukat sem képesek eltartani, ezért keresnek olyan férfit, aki eltartja őket.
2018. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
De honnan tudja egy idegen, hogy hazudnak neki? Ha valaki, akit ismerek, hazudik nekem, feltűnne, de egy idegen elém áll, hogy Laci a neve, akkor lehet, hogy hazudik? 26 éves, az sem igaz?
2018. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!