Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi az életképtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi az életképtelen férfi?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a gyk-n a cifrábbnál cifrább kérdéseket és csak reménykedek, hogy ezek az emberek max 3-an vannak és úgy pakolnak ki ennyi idióta kérdést.

Életképtelen férfi alatt értem azt, aki megkérdezi mennyi fizetésed kell legyen, hogy felszedj egy csajt, hogy el kell-e titkolni, hogy van megtakarításod, hogy a nők miért csak a kigyúrt állatokat választják a kérdező helyett. Hogy lesz-e valaha barátnője ha xy problémája van (kevés a fizetése, csúnya, sovány, 25 éves elmúlt és szűz) hogy hány métertől kezdődik az a farok méret ami elég egy nőnek és még sok ehhez hasonló gyöngyszem.

Kérlek mondjátok, hogy nincs tele a világ ilyen emberekkel...



2018. dec. 2. 05:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
32%

Brühühü...

Csúnya, gonosz, számító nők, pfej.

Nem is értem, miért nem kell egyiküknek sem egy önbizalomhiányos, nőgyűlölő hisztigép. Szerintem a GyK hasonló elvek mentén működő egyedei alakítsanak csoportot és mehet a seggbekuki, ha már a nők ennyire g#cik és nélkülük amúgy is sokkal jobb az élet. Csak ne itt nyivákoljatok, mert már kib#szottul unalmas.

2018. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
84%
Néhány válasz itt most felb@$z0tt. Tegyük tisztába a dolgokat! Még mindig a férfi külsején múlik 99%-ban a sikere a nőknél. Ez az odamenni a buszmegállóban a nőkhöz dolog sem működik rossz külsővel, mert nyílvános megaláztatás vagy gázspray lesz a vége. Azok a férfiak akik nem mernek már kezdeményezni nem véletlenül nem teszik, az évek alatt őket ért rengeteg visszautasítás lerombolja az önbizalmat, utána meg már érthető, hogy nem akarja megégetni magát az ember többször. Sajnos ez a szomorú helyzet, a jóképűeknek áll a világ. Ez a csőlátás egyébként nagyon jellemző a nőkre meg a jó külsővel megáldott férfiakra, hogy a rossz külsejű férfiakat lúzernek titulálják, mert nem kezdeményeznek, pedig pont azért nem kezdeményeznek, mert az évek alatt rájöttek, hogy nincs értelme, és nem akarják tovább rombolni a mentális egészségüket.
2018. dec. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
22 hatalmas igazság amit leírtál!
2018. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Épp erről beszélek. A rossz külsejű férfi a sikertelenségére a rossz külsejét hozza fel, közben 100 másik dologgal tudna kompenzálni, ha akarna. (Csak lusta fejleszteni magát) Az a helyzet, hogy a nők leszarják ha csúnya vagy, ugyanúgy, ahogy a férfiak. De mondd meg, hogy tud egy csúnya, jó humorú, magabiztos fickó barátnőt szerezni? Talán biztos hallucináltam amikor az ismerősi körömben megesett ez.

Annyira kettős amit csinálnak ezek az emberek, mert egy részen gyűlölik a nőket, meg "lemondanak róluk" más részről meg sírnak, hogy nincs barátnőjük...

2018. dec. 4. 11:06
 25/29 anonim ***** válasza:
Figyelj csak ide. Én leírtam a válaszomat. Egy szóval sem bánt vagy sírok azért mert sohasem lesz senkim sem. Amúgy sem érdekelnek a nők. Van fontosabb dolgom is annál, hogy velük foglalkozzak. Nem sírok, hogy nincsen, magasról szarom le. #16
2018. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

22-es vagyok


Kérdező, még mindig fordítva ülsz a lovon. Ez a jó humor dolog az maximum az INDIREKT párkeresésnél kerül előtérbe. Én az #1 válaszoló buszmegállós történetére reagáltam. Az az ismerkedés DIREKT formája. Lehet jönni ezzel a legyél jó humorú magabiztos dumával, de az legfeljebb az INDIREKT esetben működik, amikor két ember valamilyen oknál fogva tartósan egymás társaságába kényszerül, és úgy van idő és lehetőség a személyiségnek teret adni. Én arra reagáltam, hogy az #1-es válaszolóhoz hasonlóan sok az ilyen csőlátású ember, aki nem képes elképzelni hogy milyen lehet rossz külsővel élni, és általános igazságnak hiszi a saját életét, és a kezdeményezés hiányában látják csak a különbséget.

2018. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a "rossz külső", "kevés pénz" dumát. A saját környezetemben látom, hogy a (számomra) csúnyácska, vagy alacsony, sőt, túlsúlyos férfiaknak is általában van barátnője, sőt, sokaknak baromi szép barátnője.

Csak ők nem a gép mögött vinnyognak, hanem voccesek, jófejek, jó a társaságukban lenni.

Az itteni picsogó kisfiúkkal én sem rudnék mit kezdeni, pedig nyitott és toleráns vagyok. Ha olyanok vagytok élőben, mint ahogy itt megnyilvánultok, nem csodálom, hogy nem érdekeltek senkit. Szerintem a randi felénél eret vágnék, ha azt kéne hallgatnom, milyen sz.r az élet és mennyire nem becsülitek magatokat semmire.

2018. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#27


Élőben nem szoktam ennek hangot adni. Az arcomra lehet néha kiül mennyire várom a halált. De alapvetően magamban tartom ezt, csak névtelenül írom le.

2018. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"A saját környezetemben látom, hogy a (számomra) csúnyácska, vagy alacsony, sőt, túlsúlyos férfiaknak is általában van barátnője, sőt, sokaknak baromi szép barátnője."

Ha a férfiak 99%-a számodra csúnyácska, és a 190 cm alatti férfiak alacsonyak, akkor persze, hogy ezt látod. De aki valóban csúnyább az átlagnál, és nem éri el a 170-175 centit sem, annak semmi esélye. Ezt te is beláthatnád, ha egyáltalán férfiszámba vennéd ezt a réteget.

2018. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!