Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek ez nem esne rosszul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez nem esne rosszul? Vagy túl reagálom?

Figyelt kérdés
Párom apját műtötték egy másik városban tőlünk 100km-re. Páromék egy hete minden áldott nap ott vannak ott alszanak de, ő haza szokott jönni elintézni egy két dolgot a többiek mindig ott maradnak nem is szóltam eddig mert gondoltam sok a dolga is meg a baja is meg amúgyis természetesen az apja az első. Mindennap aztmondta, hogy ha 5 percre is de találkozzunk. Nos ez nemigen történt meg ami nem is zavart eddig, de már tegnap megígérte hogy ekkor és ekkor találkozunk egy órára de nem fértem bele a napjába. Ma szakadt el bennem a cérna mikor közölte, hogy amúgy ő fodrásznál van, de még ekkor sem igazán mert úgy voltam vele hogy akkor később szakít rám időt, erre hív hogy ő már úton van az apjához. Ha valakinek számít valaki valamit akkor nem fér bele 10 perc az életébe úgy hogy már egy hete nem találkoztak? Amúgyse tud rám sok időt szakítani de ez egy másik hosszú történet. Hisztis lennék? Nektek nem esne rosszul, hogy másra van ideje csak rám nincs? De ha szóba hoznám neki meg én lennék a legaljasabb nő a világon.
2018. máj. 15. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy rosszul esne. De főleg az, hogy egyre nyilvánvalóbbá válik az, amiről eddig nem akartam tudomást venni. Nehéz a leválás, de talán jobb ha az ember mihamarabb kézbe veszi a helyzetét.
2018. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az se esne rosszul. ha ilyen helyzetben pár hétig nem tudnánk találkozni, csak ne ígérgesse és utána mondja le a találkozókat mindenféle kifogással. Ez a része zavarna, az nem, ha egy kis ideig (pár hét nekem bőven annak számít) nem tudunk találkozni. Ettől függetlenül szerintem nem vagy hisztis, egy nyugodt pillanatban próbáljátok ezt megbeszélni, persze számonkérés és vádaskodás nélkül, a hisztinek soha semmi értelme.
2018. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem anno a barátnőm, akkor hagyott el, amikor beteg lett apukám, majd később meg is halt... szóval nagy megértő élőlénynek sem nevezném az ilyen embert, ilyenkor az ember párjának inkább támogatnia kellene a párját és segítenie nem lelépni. Később bevallotta, hogy túl gyerek volt ehhez és megijedt, hogy most mi lesz és inkább lelépett szó nélkül. Mondjuk én már nem tudtam ember számba se venni ezután, de ez van. Mondjuk ez már lassan 20 éves történet nem friss.
2018. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem az zavarna,hogy folyamatosan ígérget. Egyrészt semmi szavahihetőség nincs benne,másrészt semmi odaadás vagy tisztelet feléd. Én így nem tudnék bízni benne. Az meg a másik: a fodrászra tudott időt szakítani,rád meg már nem?

Figyelj,beszélj vele erről amint tudsz. Nem tudom mióta vagytok együtt,de ez semmi jóra sem vezethet. Ha pedig beszélsz vele ne azt hozd fel,hogy keveset találkoztok,hanem,hogy mindig hazudozik róla.

Valamint nem,nem vagy hisztis. Jogos a felháborodásod.

2018. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az egyik leggázabb dolog, amit sokszor az ember ellensége sem tesz meg, hogy valakit ilyen helyzetben számonkér valaki. Ha zavar, akkor majd közöld azután, hogy kijött az apja a kórházból. Ez, most így nagyon gáz.

És igen, hisztis vagy. Durva, hogy mennyien képtelenek kinőni a hercegnő-szindrómából.

A #3-assal pedig egyetértek. Számomra érthetetlen, hogy egy csomó nő képes előadni, hogy ő támogató párra vágyik, de amint felmerül valami komolyabb probléma, előjön az önzés és ők maguk képtelenek a támogatásra. Kifejezetten örülök, hogy jól választottam eddigi életem során, mert egy hasonló esetben pl. a lány önként küldött haza magától, hogy apám mellett a helyem és mindenben segít. Na, Ő nő.

2018. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ne már. Az apját műtik te meg azon pattogsz hogy nincs rád ideje? Basszus az apja. Mivel műtötték egyébként? Szerintem szánalmas hogy ilyen hisztit levágsz. Oké ne ígérgessen de azért ha az egyik szülő bent van a korházba akármilyen gonddal nekem ő lesz az első nem a pasim és senki más. Ez gyökér dolog hogy sajnálod a palidat az apjától.
2018. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na igen. A fateros helyzetet megérti mindenki szerintem, mint ahogy te is. De a folytonos hamis ígérgetés, és hogy a kicsiszett sérója is fontosabb, mint a párja... hát lehet úgy venném a helyedben, hogy ez egy kimondatlan szakítás.
2018. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!