Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy lány aranyos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy lány aranyos? Milyen az a lány akire sokat mondják?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem azokra, akikben van valami babásan bájos. Ez lehet


1, fizikai adottságtól (babaarc, értelemszerűen)

2, ahogyan tálalja magát (pl.: [link]

3, mimika, gesztusok

4, kedveskedős viselkedés

2018. dec. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

A link helyett egy másik:


[link]

2018. dec. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Kedves, kecses, bájos, kicsi, törékeny, kicsit félénk, vidám... szóval olyasmi, mint egy raklap cukor. :D

32/f

2018. dec. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
inkább a szexbombaságra gyúrj.
2018. dec. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Aranyos = szép XDDDDD


Legalábbis a férfiak szótárában, ahogy észrevettem. És inkább a kislányosan szépekre, nem pedig a nőiesen szépekre használják.

2018. dec. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Hát akkor én leszeka kivétle. ;D


Szerintem kb azon múlik, amit a # 3-as ír. Rám pl sokan használják, sok férfi is, hogy "cuki, aranyos" vagyok, és ez főleg a tulajdonságaimnak köszönhető.


ÉS kapaszkodjon meg aki írta, a "vonzót" meg a "jó csajt" is legalább enyniszer megkaptam. Ergo sosem értettem ezeket az összehasonlításokat női oldalról, miszerint

-valaki csak cuki lehet, vagy szexi

- Vagy hogy a cuki=kislányos.


Egyrészt nekem qrvára nem kislányos a kinézetem és az alakom, bőven nőies vonalaim vannak (:D).

Másrészt kedves és pozitív a kisugárzásom: vidám a természetem, kedves vagyok az emberekkel és empatikus, viccelődő,és van bennem egyfajta tisztelet. Nem vagyok hisztis h_lye pitsa meg hasonlók.


Szóval ezt a 2 klisét felejtsétek már el ( az aranyos is lehet szexi, és az aranyosságnak semmi köze a kislányos archoz vagy testalkathoz)

2018. dec. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Én akikre mondani szoktam:

Kedves hangja van, ami nagyon nőies, vékony, és ennek megfelelően is beszél, természetesen mindenféle csúnya szó nélkül.

Az öltözködése is, mint egy baba, semmi kirívó, agresszív, semmi fekete, hanem színes, vidám, szimpatikus.

Sajnos, manapság nem divat aranyosnak lenni. :(

2018. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!