Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Össze jönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Össze jönnétek olyan nővel aki nem bújos, nem érzelgős, nem romantikus, nehezen fejezi ki az érzéseit?

Figyelt kérdés
Esetleg együttélésnel néha, néha szertne külön szobában aludni mert nem szeret mással egy agyban aludni mert nem piheni ki magát úgy ?
2018. dec. 8. 22:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
52%
#10 Ne haragudj, de ez így milyen kapcsolat lenne? Honnan tudnám, hogy szeretsz-e engem, ha nem tudod kifejezésre juttatni, ha irtózol minden bensőségességtől? Folyamatos bizonytalanságban lennék minden nap, hogy biztos én csinálok rosszul valamit, ez egy idő után felőrölne és nem bírnám tovább, szakítanék.
2018. dec. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy ettől függetlenül vannak e megfelelő érzései vagy jégkirálynő.
2018. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
#5 szóval attól nő a nő hogy bújos , érzelgős, romantikus ? Nem rosszbol kérdezem tényleg érdekel és kiváncsi vagyok .
2018. dec. 8. 23:42
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jégkiralynő azért vannak érzéseim csak nem a nyálas gej romcsi verziós. Képes vagyok alvasnal azért komprumisszumra ha cserébe meg néha hagy egyedül Aludni. Sok minden nap valakivel együtt aludni
2018. dec. 8. 23:52
 15/27 anonim ***** válasza:
77%

Nekem bújós kell! Szeretek ölelni és ölelve lenni. Olyan legyen mint öt koala =) nyámii


Mindenhonnan a ridegség es a távolságtartás árad, hadd legyen otthon egy kis privát gyerekszobám ahol önfeledt játék van..


Ha ez nincs akkor minden borul mert rámragad a munkám és nem leszek ott agyilag ahol a párom van..


25F

2018. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nekem ez inkább úgy hangzik, mint egy szexkapcsolat. Ha ez így ki van mondva, barátok vagyunk, néha szex, oké, jöhet.

De párkapcsolatban biztos nem lenne elég, imádom a párom megölelni, tv nézés közben odabújni hozzá, vele feküdni, vele kelni. Komolyan, nem sok jobb dolog van mint reggel felébredni, látni, hogy ott a párod melletted, és jó szorosan odabújni hozzá. Nagyon fontosak ezek nekem egy kapcsolatban.

2018. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Akkor hogy aludjak ha valaki mindig van mellettem ? Annyira nem pihenem ki magam akkor. Nem minden nap aludnek külön csak néha , hugy nekem is jó legyen. Aludni úgy nem tudok ha valaki hozzam bújik. Én nem szoktam bújni azt azért nem is irtam. Tényleg ilyen fontos az együtt alvas sok embernél?
2018. dec. 9. 00:18
 18/27 anonim ***** válasza:

jó, végülis aludhatsz külön, életszerűbb is, nem paráznék rajt..

de ha ébren vagyunk igenis kérem az ölelésemet..

2018. dec. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
igen
2018. dec. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Részben, de nem egészben hasonlóak vagyunk, a túlzásba vitt nyálasság számomra sem csábító, és sajnos van bennem egy erős gát az érzéseim verbális kommunikálásával kapcsolatban, de ölelgetni, puszilgatni imádom azt, akit szeretek, meg odabújni hozzá, és a tetteim is elég egyértelművé teszik, hogy fontos nekem a másik. Az alvással meg úgy vagyok, hogy egy nagyobb ágyban oké, ha ketten vagyunk, csak alváshoz készülődve (tehát nem szimpla fetrengés, lazulás közben) tartsunk egy bizonyos távolságot, mert nekem sem menne az elalvás ölelkezés közben, fizikailag túl kényelmetlen.
2018. dec. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!