Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Össze jönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Össze jönnétek olyan nővel aki nem bújos, nem érzelgős, nem romantikus, nehezen fejezi ki az érzéseit?

Figyelt kérdés
Esetleg együttélésnel néha, néha szertne külön szobában aludni mert nem szeret mással egy agyban aludni mert nem piheni ki magát úgy ?
2018. dec. 8. 22:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Mas a szeretetnyelve.

O lehet h szivessegekkel vagy szavakkal fejezi ki a szeretetet...


A legtobb embernek az erintes a szeretetnyelve ezert fura nekik ha a masiknak nem.

2018. dec. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nekem a szeretetnyelvem inkább a közös programok , szórakozás, stb
2018. dec. 9. 09:22
 23/27 A kérdező kommentje:

Nem igazán vagyok az az ember aki érintkezés mániás lenne

Nem szeretem az indokolatlanul sok testi kontaktust vagy ha egész nap bújnom kell vagy hozzam bújnak. Szeretem a saját terem

2018. dec. 9. 09:44
 24/27 anonim ***** válasza:
Mi a célod itt most kérdező?
2018. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Van -e olyan ember aki ezt eltudja fogadni? Vagy muszály pl hozza szoknom a kotekezo napi egyuttalvasoz, esetleg a sok testi kontaktushoz.
2018. dec. 9. 09:57
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Mint láthatod van, én is leírtam privátban, hogy milyen vagyok! :) Márcsak ismerkedned kellene! :)
2018. dec. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem.

De megnyugtatlak, nagyon sok pasas pont azért rinyál, mert hogy mennyire rossz neki, hogy a barátnője szeret hozzábújni, érzegősködni, stb. Na, náluk tuti befutó lennél.

Nekem viszont olyan barátnőre van szükségem, akivel fizikailag és érzelmileg is közel lehetnénk egymáshoz.

2018. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!