Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen "kapcsolattal"?

Figyelt kérdés

Anno megismertem egy férfit aki az életem legnehezebb szakaszában toppant be az életembe, rövid ismerkedés után összejöttünk. Távkapcsolat volt. Nagyon rövid ideig voltunk csak együtt, kb. 4 hónapot, viszont egyik napról a másikra "eltűnt" mert nem tudta mit érez irántam, plusz hallgatott a "barátaira" akik azt mondták, hogy nem működhet a kapcsolatunk... ő hallgatott rájuk. Későbbiekben ismét előbukkant, majd eltűnt, pár év után megkeresett. Elmondása szerint mert érdekli mi van velem. Kiderült egy rossz kapcsolatból lépett ki. Megkért, hogy találkozzunk (nem volt szex) csak találkoztunk! Megígérte, hogy nem fog ismét eltűnni csak kell neki egy kis idő, hogy kimásszon lelkileg a volt kapcsolatából, ennek a találkozónak már 7 hónapja. Viszont úgy éreztem akkor, hogy igenis érdekli mi van velem, azt a fajta viselkedést nem tudná megjátszani.

Nem tudom megmagyarázni, de x év elteltével is fontos nekem és rosszul esik, hogy ismét hátba szúrt.

Nem tudom mi tévő legyek? Mondjam el neki, hogy ez nekem így nem jó, hogy x időközönként macska-egér játékot játszunk egymással? Úgy, hogy ennek ellenére is kölcsönösen mindig ott voltunk a másiknak amikor nehéz helyzetben volt.

Nem akarom, hogy eltűnjön az életemből, de azt se szeretném, hogy lelkileg ez tegyen tönkre.

Ti mit tennétek?



2018. dec. 10. 18:25
 1/1 Zzzz90 ***** válasza:

Tehát legalább 3x átvert téged. Te pedig nem tudod mi tévő legyél?

Hogy voltatok egymásnak ott kölcsönösen a nehéz helyzetekben, ha ő évekre eltűnt?


Tessék felébredni, mert ez egy nagyon nagy piros NEM.

2018. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!