Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem inkorrekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem inkorrekt kijelentésnek a "keressen mindenki a saját szintjén" mondást?

Figyelt kérdés

Ha egy testesebb férfinek/nőnek megtetszik egy sportosabb férfi/nő nem az még nem azt jelenti, hogy nem ad esélyt testesebb alkatúaknak és sokat képzel magáról, egyszerűen csak szereti a másik társaságát, és szeretne többet a másiktól.

Ugyanez a helyzet a jövedelemmel és a munkahelyi státusszal. Egy bolti eladó, vállalkozó között és egy takarító, mérnök között is simán működhet, ha magát az embert nézik és nem azt, hogy mit tett le az asztalra. Simán változhat a helyzet, mert egy bolti eladónak is lehet másik munkája a vállalkozó elveszítheti a vállalkozását.

Fiatalabb koromban többször megkaptam ezt a kijelentést, az akkori önbizalmamat le is rombolta, holott csak annyit szerettem volna, hogy boldog legyek a másik mellett.

Mára már eljutottam arra a szintre, hogy az ilyen ellenségeskedő hangnemet ignorálom, mert az ilyen kijelentések egyáltalán nem segítő szándékúak és a felső rendűségi érzet miatt fasisztázom le ezeket.

Úgy tudom már nem a középkorban élünk, ahol mindenkinek meg van a helye, számomra minden ember egyenlő és mindenkinek azt kéne csinálnia, amit szeret addig míg nem árt másiknak. Ez az inkorrekt bántó kijelentés csak ártani tud.


2018. dec. 11. 09:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy baromság. Számtalan nem saját szintjén kereső és találó kapcsolatot látok, ami jól működik. Ja és számtalan olyan aki "saját szintjén" nagyon sz@rul.
2018. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
46%
Tetrajodthyronin, ilyen fogalmazással és ilyen szintű sötétséggel te minden bizonnyal doktoranduszhallgató vagy, eltaláltam? :D Ne vicceljünk már
2018. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 LazyJones ***** válasza:
18%
Én 36 évesen, kukásként jöttem össze egy 28 éves orvossal. Azóta is együtt vagyunk, szóval nem mindenkire igaz, hogy kategória-fétisesek; de sajna a többség esélyt sem ad a másiknak megismerkedni, csal ránéz és pattan tovább.
2018. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%

"csak szereti a másik társaságát, és szeretne többet a másiktól"


Csak ne haborodj fel, ha a masik nem igy gondolja, illetve igy gondolja, de olyan kapcsolatban, ahol o a "gyengebbik lancszem".


"mindenkinek azt kéne csinálnia, amit szeret addig míg nem árt másiknak:


De csak addig, amig te kerulsz elnyosebb helyzetbe.

2018. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%

Azért érzed inkorrektnek, mert te a szinteket kizárólag a külső alapján lövöd be.

Pedig az csak egy szeletke.

Vegyél két lányt, akik külsőre egy szinten vannak. Az egyik müvelt, okos, gazdag családból származik, a feneke alá tettek két céget, egy autót, és egy házat. A másik 16 évesen szült egy gyereket egy alkesznak, abbahagyta a sulit, a szülei tartják el, és a karrierje csúcsa, hogy egy gyárban takarít 8 éve. Szerinted ők egy szinten vannak?

Ugyanúgy két férfi esetében is. Egy mackós pasi is lehet sokkal magasabb szinten, ha okos, humoros, jó a dumája, jól táncol, csodásan ènekel, tehetséges színész vagy író, stb. Jack Black se rúghatna labdába, ha egy gyárban húzná az igát, de így híres színészként nincs gondja a csajozással. De veheted az X-faktor "sztárjait" is, őket is hirtelen vonzónak találja sok olyan nő, aki pár hete elküldte volna a búsba.


Az, hogy ki mennyire jó pasi vagy jó nő, nem lehet csupán a külső, pl. egy fotó alapján eldönteni.

2018. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%

"Én 36 évesen, kukásként jöttem össze egy 28 éves orvossal."

Üdvözöljük báró Münchausent köreinkben.Összefuthatnánk egy hozzászóló találkozón mi tahó rosszindaló kétkedők és ti kedves kukás orvos pár? 20 személyig és 100.000 forint erejáig állom a cehhet.

2018. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell így keresni párt, de szerintem oka van annak,hogyha valaki nem ad neked esélyt (mert nem vagy olyan sportos vagy olyan tanult).

Egy párkapcsolatban igenis fontos tényező, hogy a másik milyen. Ha pl az egyiknek fontos a sport és a kinézet, a másik meg legszívesebben beköltözne a mekibe, akkor biztos, hogy ebből lesznek konfliktusok .

Ugyanúgy a szakmából is, miért ne lehetne, hogy egy mérnök azt mondja, hogy ő hasonló szakmájú párt keres? Ha úgy érzi, hogy egy takarítóval nincs egy szinten, nem tud miről beszélni, nem tudna közös programokat csinál stb, akkor miért ne?

Mindenki maga tudja, hogy milyen embert keresne maga mellé.

Ha valaki elutasít, akkor jobb is, hogy nem erőltetitek a dolgot.

Én egyébként magasabb iskolai végzettséggel rendelkezek, mégsem volt sosem gond köztem és a párom között ez. DE látom a környezetemben, hogy van aki nem tudná elviselni,hogy nincsenek egy "szinten". Nem tartom őket ezért rossz embernek.

2018. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
68%
Ez a kukás sztori aranyos, de nem hihetetlen. Nálunk a szitu: egyikünk külföldön doktorált, sok diplomás, sok nyelven beszélő, a magyar átlag tízszeresét kereső menedzser Németországban és egyetemi oktató. A másikunk OKJ-s sportedző. Nagyon jól működik a házasságunk.
2018. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 LazyJones ***** válasza:
#17 Akkor rendezd meg a bulit, én viszem asszonyt. Ugyanis nem mese.
2018. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mi is jövünk ebbe a buliba. :)
2018. dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!