Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után kezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kezdett titeket bántalmazni a párotok?

Figyelt kérdés
Milyen szinten bántalmaztak (gondolok itt verbális és fizikai bántalmazásra) ? Kitudtál szállni a kapcsolatból vagy bene ragadtál? Nők és férfiak válasza is érdekelne, hisz mindkét nemmel megtörténhet szerintem.

#kapcsolat #bántalmazás #verbális/fizikai bántalmazás
2018. dec. 11. 11:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Verbálisan 3-4 hónap után. Fizikailag lényegében 10 hónap után, akkor amikor már feladtam, hogy normális kapcsolat lehet belőle, és rájöttem, nem tud megváltozni, ő olyan amilyen...Így kimondtam, hogy szakítok, és ekkor felpofozott,majd ordítozott, hogy őt egy csaj nem dobhatja, és akkor van vége amikor majd ő azt akarja és megunt engem, addig nem. Történt ami történt, mikor kicsit összeszedtem magam, visszaütöttem, elkezdett veszekedni velem, elmondott minden qurvának, hogy soha senkinek nem fogok kelleni mert olyan csúnya, ronda vagyok, egyedül fogok megdögleni, ha elhagyom öngyilkos lesz és stb stb...Mondtam neki, csak egész nyugodtan tegye meg, ez az ő döntése. Aztán Otthagytam, fél év múlva számot is kellett cserélnem mert folyton hívogatott, és üzengetett. Természetesen kiszálltam a kapcsolatból, nem tudnék ilyen emberrel együtt lenni. 4 évvel később mentem férjhez, természetesen máshoz:) És rá vagy 4-5 évre, nem emlékszem pontosan, az ex megtalált facebookon. Oda írogatott, hogy mi egymásnak lettünk teremtve, megvárja míg elválok és menjek vissza hozzá mert imád szeret, nagyon magányos, kb fél évnél tovább egy nő se marad mellette, vissza akar kapni...stb

Ja, igen ,hát visszanyalt a fagyi:) Írtam, hogy feleslegesen alázza porig magát, és hiába könyörög, a férjemmel szeretjük egymást, boldogok vagyunk, ha ő az utolsó pali lenne a földön akkor se kéne többé, és egyébként is, én olyan ronda vagyok, hogy jobb ha elfelejt, letiltom és ne fárassza magát a zaklatásommal. Letiltottam, azóta nyugi van.:)

2018. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!