Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerjem meg úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerjem meg úgy, hogy nem veszi észre? Egy lány aki érdekel de nem okoznék neki rossz emlékeket azzal, hogy "légyszi" - "ja mégsem".

Figyelt kérdés
2018. dec. 11. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy mit akarsz?
2018. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Inkább fekudj le aludni , a kérdésed meg értelmetlen se eleje se vege
2018. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
????????
2018. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

na, nem fejeztem be a gondolatot..


szóval elhívom pár randira csak a külseje alapján aztán utána ha nem jön be akkor az neki gáz..

helyette megismerhetném belsőre is ha, pl látnám a hétköznapjait..


fura ilyenen aggódni de hát merjek egyedi lenni

2018. dec. 11. 22:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdező , részeg vagy esteleg ?
2018. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szép lenne :) te viszont fáradsz mert elírtál valamit
2018. dec. 11. 22:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen , köszi :D

Viszont ezt a mondatodat nem értem :

szóval elhívom pár randira csak a külseje alapján aztán utána ha nem jön be akkor az neki gáz..

Miért lenne ez a nőnek gáz?

Nem értem mit szeretnél? Kerdesednek az a lényege hogy te belső alapján akarsz ismerkedni nem külső alapján ?

2018. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

igen, ez a pontos meghatározás csak kellettél hozzá, hogy le tudjuk írni..


ha nekem belsőre nem jön be, márpedig megeshet mert elég igényes vagyok ilyen szempontból (magamra is), akkor nem keltek benne felesleges érzelmeket, fájdalmakat..


ha pl barátok lennénk( mint ahogyan nem) akkor magabiztosan nekiszegezném a kérdést, hogy "mikor leszünk ott, 6 vagy 7 jobb?"


vhogy így..ez egy szűz lány, bámulatosan néz ki, tanul mint a..,az öltözködése az megint ilyen "ja ilyent is tud lány? , értem már, hogy miért nem tudtam eddig kimondani szívből, hogy - csini vagy.."


blabla

2018. dec. 11. 23:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha igényes vagy magaddal szemben is miért van az, hogy alig tudjuk kihámozni a mondandódat? Én nem érteni, hogy te mit mondani bocsika. Szedd össze magad egy kicsit. Mi van azzal a szűz lánnyal? 😅
2018. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nincs vele semmi csak meg kéne ismerni, hogy mégis kit szerethetek a személyében..mégpedig a tudta nélkül..nem lehetetlen


vmi tipp?

annyi a feladat, hogy van egy face egy telószám meg egy barátnő a kezemben..ennyi már bőven sok is ahhoz, hogy randira hívjam csakhogy nekem van ez a betegesen érzékeny oldalam, hogy "ha nem jön be és semmi, akkor mit érez?"


az nem zavar ha elküld a búsba, az én vagyok..

2018. dec. 11. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!