Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A te fejedben hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te fejedben hány éves kortól számít egy nő nem fiatal lánynak és egy férfi nem fiatal fiúnak?

Figyelt kérdés

Küllemre értem és nem jellemre.


Ha ránézel egy nőre aki x éves és még a te szemedben lány, és ránézel egy nőre aki y éves és ő már inkább nő. Mi az a kor (lehet több év is) ami kb. választóvonal egy átlag embernél?


Nekem mindkét nemnél 26-27-28.


Írjatok kort és nemet is.


22l



2018. dec. 12. 16:28
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
6-os köszönöm
2018. dec. 12. 16:54
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Ránézésre a kort elég nehézkes megállapítani, én például olyan családból származok, ahol a nőket általában tíz évvel fiatalabbnak nézik a koruknál. Engem is néztek tininek huszonévesen.
2018. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
úgy vagyok vele mint te..
2018. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
36%

inkább onnantól kezdve számítanak nekem annak mikor már van felelősségük


Amikor már nem a tanulásról van szó, meg hazamenni a kis szobácskába anyu apu mindent megcsinál és kifizet, csak végezze el a tanulmányait, akár egyetem is.


Ha már van munkája, képes fizetni a számláit, képes eltartani magát, képes felelősséget vállalni másokért.

És ha azt vesszük akkor ez valóban 24 éves kor körül következik be. De van akinél 1-2 évvel előbb.

2018. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
63%

#9: az emberek egesz eletukben oregszenek.

Egy husz evesnek sem olyan pl. a bore, mint egy 5 evesnek.

2018. dec. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Az én korom is számít,hogy honnan nézem... Egy 70 évesnek még a 40 éves is fiatal, míg egy 25 évesnek a 40 már öreg.


Egyik ismerősöm 40 év munkaviszonnyal ment nyugdíjba, és nehezményezte, amikor a nyugdíjas mivoltjára tekintettel meghívták az idősek napi ünnepségre.


Van aki 50 éves korára már többféle betegséggel küzd, elesett, a gondolata ekörül forog, míg a hozzá hasonló korú egészséges társa kirándul, olvas, vagy épp' gyakorizik.


A gyereknek a szülő generációból adódóan öreg, még akkor is, ha fiatalos.


Nem a külső számít, és nem is a gondolkodás, egyedi megítélés alá esik ez szinte mindenkinél.


Kb. 30-35 éves korig mondanám,hogy valaki fiatal, 55-60 éves korig,hogy középkorú,65+-os idősödő, 75 éves kortól öreg.


De persze mihez képest? Aki 40 évesen meghal azt mondják,hogy mennyire élhetett volna még, fiatal volt...

2018. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

15. Mi számít öregedésnek? Ha neked a kifejlődés is öregedés, akkor igazad van.


16: A 75 sok helyen születéskor váható élettartam, akkor úgy látszik csak kevesen élik meg az öregkort.


Az öregkor szerintem kb. ott kezdődik ahol az értelmi képességek érzékelhetően kezdenek csökkeni.

Szerintem ez hamarabb létrejön mint 75 év.

2018. dec. 12. 18:02
 18/29 A kérdező kommentje:
De erről igazából akkor lehetne vitatkozni, ha leéltük az életet, mert fogalmunk sincs milyen visszatekinteni rá.
2018. dec. 12. 18:04
 19/29 anonim ***** válasza:

9#

Lehet csak azért látni a harmincast öregnek, mert borostás mint én:))

30/f


16#

Szerintem igazad van!

2018. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, az értelmi képességek némelyeknél meglepően fiatalon elkezdenek csökkenni...már ha vannak...


De persze értem mit akarsz mondani.

Akkor szerinted ez csak értelmi képességhez kötött..és a fizikális leépülés? Ez a kettő nem mindig jár együtt.

2018. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!