Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A te fejedben hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te fejedben hány éves kortól számít egy nő nem fiatal lánynak és egy férfi nem fiatal fiúnak?

Figyelt kérdés

Küllemre értem és nem jellemre.


Ha ránézel egy nőre aki x éves és még a te szemedben lány, és ránézel egy nőre aki y éves és ő már inkább nő. Mi az a kor (lehet több év is) ami kb. választóvonal egy átlag embernél?


Nekem mindkét nemnél 26-27-28.


Írjatok kort és nemet is.


22l



2018. dec. 12. 16:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Azért, hogy lepontozhass. 5-ös voltam.
2018. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nincs egy kor, ahonnan mindenki felnőttnek néz ki. Mindenkinek másképp, más ütemben öregszik/változik a teste, ez alkat és genetika függvénye. Pl én 21 vagyok, ha csak a kinézetet nézzük, akkor általában olyan 16-nak néznek az emberek. Viszont van több velem egykorú vagy 1-2 évvel idősebb lány ismerősöm is, akik már tök ráncosak és ősz hajszálaik vannak, olyan 35-40-nek néznek ki. Férfiaknál (fiúknál) is van, aki 15 évesen már 2 méter magas, szakállas viking vadállat és van, aki 30+ évesen is baabaarcú és szőrtelen.
2018. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Az értelmi képességek csökkenése is fizikai leépülés. Azért ezt emeltem ki, mert az élet annyi amennyit felfogunk belőle, persze heroinos mámorban nyilván boldog az ember miközben nem igazán tudatos, de értitek egy 88 éves demenciás néni már nem igazán tud ,,élni".
2018. dec. 12. 18:18
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Nőknél 27-30, Férfiaknál 36-39 éves korig számít fiatalnak egy ember ebben a földrajzi és kulturális régióban. Tőlünk nyugatabbra ezek a számok feljebb csúsznak, mivel ott jobban élnek az emberek, egészségesebben táplálkoznak, kevesebbet dolgoznak, kevesebbet stresszelnek, így lassabban öregszenek. Gondolom a harmadik világban viszont rosszabb a helyzet, bár már semmi sem lepne meg.
2018. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ketteske vagyok, ja bocs, figyelmetlen voltam.

De mi értelme egy állóképről megsaccolni valaki életkorát?Ha meg már megmozdul, gesztikulál, beszél, látod tetőtől-talpig az alkatát, a ruházatát akkor nagyon szétszóródik a saccolt kormező.

Mindenki évfolyamába jártak incifincinek kinéző fiúk és lányok, vagy túlkorosnak ható nagypapás nagymamás lányok.

Aztán meg ott vannak a finomító kifejezések. Kiassszony és fiatalember , illetve fiatal nő-fiatal férfi de ha nagyon egyszerű számkorlátra vágysz, akkor én a 30-at mondanám.

2018. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Kb 25.
2018. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#16

Jelenleg 75 éves a legidősebb egyetemista M-on, lekörözne jónéhány gyakoris kommentelőt szerintem :D Jó csak vicc volt, félig.

2018. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

18.


Régimódi vagyok. Onnantól, hogy valaki felelős magáért, én nem lánykázok meg fiúkázok, hanem elvárom tőle, amit egy felnőtt embertől szokás.


30N


Nem kell lepontozni, ez csak az én véleményem, és nincs bajom azzal, hogy más máshogy gondolja. ;)

2018. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ez fura kérdés (és régi is, lol), mert nehéz értelmeznem a "nem fiatal lány/fiú" fogalmát. Lánynak vagy fiúnak olyan 25 éves kortól nem lenne pofám nevezni senkit, de ettől függetlenül fiatalnak tekintem azt is, aki ezen már túlhaladt, mondjuk olyan 35-40 éves korig.
2019. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!