Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom miért akarja mindenáro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért akarja mindenáron kinyomkodni a pattanásaimat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon pattanásos, általában tiszta az arcbőröm, de menzeszkor (gondolom a hormonváltozás miatt) megjelenik itt-ott az arcomon.


Ilyenkor a párom állandóan megkérdezi kinyomhatja e. Múltkor már szinte könyörgött érte, hogy had nyomtassa ki. Másnak is van ilyen, aki szeret pattanásokat nyomkodni?! :D 21L



2018. dec. 12. 22:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
10-es attól picit komolyabb a kapcsolat, hogy ilyen "baromságok" miatt szakítsak vele. Mindenkinek vannak rigolyái, nekem is, és mindenki döntse el maga, mi az ami még belefér. Nekem ez még belefér, nem zavar.
2018. dec. 13. 00:01
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor te nem tudsz pattanást nyomni. Nekem is volt már pattanásom, és nem lett heges, ugyanúgy eltűnik pár nap után, mintha nem nyomtam volna ki."


Nekem nem csak 1-1 pattanásom volt, hanem rengeteg és folyton kiújultak. Ahogy a kérdezőnek is folyton kiújulnak, mivel havi rendszerességgel megjelennek az arcán.

1-1 pattanás kinyomása is kárt okoz a bőrben, de szinte semennyire nem lesz látható a nyoma, azonban ha rendszeresen, mondjuk havi szinten minden hónapban kinyomkodja, akkor egy idő után nagyon csúnyán kráteres lesz az arca, mert egyre jobban szétroncsolja a bőrét.

Szóval az a lényeg, hogy 1 pattanás kinyomása is káros, viszont nem annyira, mintha rendszeresen csinálná. Neked valószínűleg nincs túl sok pattanásod, ha nem heges az arcod. 1-2 pattanás kinyomásától még nem lesz az ember arca kráteres.

2018. dec. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem szabad pattanást nyomkodni amúgy, csak ha már kezd kifakadni (van közepe), tűvel óvatosan kiszúrni és nagyon óvatosan, finoman kinyomni. előtte meg kizőgölni.
2018. dec. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%
Egyik exbarátnőm volt ilyen, ahogy látott rajtam valamit elkezdte kinyomogatni, azt is amit kb nem is lehetett még... én nagyon nem szerettem, de hát megengedtem.
2018. dec. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%

"Aki azt szerette pattogtatni, az pattanás nyomkodó is volt egyben."


Én nagyon szeretek buborékfóliát nyomkodni, pattanást viszont nem annyira. Legfeljebb sajátomat, azt is csak elméletben, mert nincsenek pattanásaim. Máséhoz nem nyúlnék kérésre sem.

2018. dec. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
41%

Nő vagyok, én is szeretek nyomkodni. Kielégítő (nem szexuális értelemben) látni ahogy megtisztul a bőr. Engem megnyugtat, kis sikerélmény is ha igazán nagyot sikerül kiirtanom. Volt, hogy kicsit nyaggattam a párom, hogy engedje, ha észreveszel egy "neked tetszőt" pont annyira zavaró mint egy maszat a szemüvegeden.

Nem csak én vagyok így, több barátom, férfi-nő is mondta, hogy jó szórakozás a nyomkodás.

2018. dec. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
16. vagyok. Idegen emberek ragyái iránt nem érzek késztetést, de a hozzám közelállók pattanásai nem taszítanak.
2018. dec. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 peca1000 ***** válasza:
11%

A hurkás fekete fejűek az igaziak :)


Youtube-on is van pár videó róluk :)


De a szálka, botfly lárva és mangoworm kihúzásos videók felülmúlhatatlanak :D

2018. dec. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
68%
3 éve vagyunk együtt a párommal és imádjuk nyomkodni egymás pattanásait, nincs ebben semmi rossz. Kettőnkre tartozik, közös beteges szenvedély. :D
2018. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
46%
Undorító. A bubble wrap tök más. Abból nem jön dzsuva.
2018. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!